Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SABędzie nowe ekologiczne paliwo z JSW

W piątek 27. Kwietnia w Katowicach została podpisana umowa pomiędzy Polskim Koksem S.A. (spółka należąca do Jastrzębskiej Spółki Węglowej), a Przedsiębiorstwem Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki „Carboautomatyka” S.A. na realizację inwestycji pn. Budowa Zakładu…

Aktualności JSW SAJarosław Zagórowski uhonorowany wyróżnieniem Manager Award

Jarosław Zagórowski, prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej, został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem Manager Award, przyznawanym przez Wydawnictwo Business Magazine Manager. Uroczystość odbyła się 26 kwietnia 2012 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Aktualności JSW SAJSW wśród największych w kraju

W tegorocznym rankingu tygodnika Polityka Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej zajęła 3 miejsce w kategorii 50 najbardziej zyskownych firm z Listy 500. Udało się to osiągnąć dzięki zyskowi w wysokości 2 105 467 tys. zł netto.

Aktualności JSW SAZarząd rozszerza premie dla wszystkich pracowników

Zgodnie z zapowiedziami, Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjął decyzję dotyczącą wprowadzenia premii zadaniowej dla wszystkich pracowników Spółki.

Aktualności JSW SAJastrzębska Spółka Węglowa – Filarem Polskiej Gospodarki

Jastrzębska Spółka Węglowa otrzymała tytuł „Filar Polskiej Gospodarki” województwa śląskiego przyznawany przez dziennik Puls Biznesu. Ranking wyróżnia firmy stabilne i znacząco wpływające na rozwój regionów, w których prowadzą działalność, a jednocześnie…

Aktualności JSW SASą efekty wprowadzenia premii motywacyjnej

Jastrzębska Spółka Węglowa po raz pierwszy wypłaciła pracownikom premię motywacyjną, którą zarząd spółki wprowadził w marcu. Dodatkowe 2,5 miliona złotych trafiło do górników oddziałów wydobywczych, przodkowych i zbrojeniowo-likwidacyjnych.

Aktualności JSW SAJSW wspiera Akademię Energii

Jastrzębska Spółka Węglowa została partnerem realizowanego przez Fundację 2065 im. Lesława A. Pagi projektu edukacyjnego Akademia Energii. Akademia jest skierowana do studentów i absolwentów zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa energetycznego i rozwoju rynków…

W Pszczynie powstanie klasa górnicza

Najlepsi absolwenci Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie będą mogli liczyć na pracę w Jastrzębskiej Spółce Węglowej.

Aktualności JSW SAZarząd JSW proponuje podział zysku

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjął uchwałę ws. proponowanego podziału zysku za 2011 rok. Rekomenduje w niej wypłatę dywidendy w kwocie 631,7 mln zł, co stanowi równowartość 30% skonsolidowanego zysku netto i jest zgodne z deklaracją złożoną w prospekcie…

Aktualności JSW SAJSW szuka specjalisty

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. poszukuje doświadczonego pracownika w zakresie ewidencji i analizy aktywów trwałych.

Aktualności JSW SAWzrost produkcji węgla w JSW

Kopalnie JSW w I kwartale 2012 roku wyprodukowały o około 240 tys. ton węgla więcej niż planowano – wynika z wstępnych szacunków Spółki.

Aktualności JSW SAZałoga wybrała swoich przedstawicieli do Rady Nadzorczej JSW S.A.

Eugeniusz Baron, Andrzej Palarczyk, Adam Wałach i Robert Kudelski zostali wybrani przez pracowników do Rady Nadzorczej VIII kadencji.