Ikona BIP Ikona Portal Pracownika Ikona poczty Facebook Twitter Instagram Youtube Linkedin RSS Ikona szukania PLEN

Analitycy i rekomendacje

Aktualna lista analityków sell-side deklarujących pokrycie Spółki znajduje się poniżej. W celu uzyskania dodatkowych informacji w zakresie raportów analitycznych i rekomendacji dotyczących JSW uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z analitykiem.

Adam MilewiczBiuro Maklerskie PKO BP[email protected]
Jakub SzkopekErste Securities Polska[email protected]
Jakub SargsyanBiuro Maklerskie mBank[email protected]
Krzysztof OtczykIpopema Securities[email protected]
Łukasz ProkopiukDom Maklerski BOŚ[email protected]
Michał SztablerNoble Securities[email protected]
Paweł PuchalskiERSTE Biuro Maklerskie[email protected]
Robert MajKepler Cheuvreux[email protected]
Tomasz DudaBiuro Maklerskie Banku Pekao[email protected]

Treści zawarte w poniższej liście nie mogą być traktowane jako autoryzowane lub zatwierdzone przez Zarząd JSW. Wszystkie wartości zostały wskazane czysto informacyjnie i odzwierciedlają poglądy analityków i biur maklerskich pokrywających Spółkę.

Dom MaklerskiKierunekCena docelowa (PLN)Kurs z dnia wydaniaData rekomendacji
ERSTE Biuro MaklerskieKupuj4034,0611.10.2026
ERSTE Biuro MaklerskieTrzymaj4236,9914.09.2026
BM PKO BPSprzedaj17,528,5827.05.2026
Erste SecuritiesTrzymaj31,530,910.04.2026
Santander BMSprzedaj25,034,807.04.2026
Erste SecuritiesKupuj30,526,813.02.2026
DM BOŚSprzedaj10,026,405.02.2026
DM BOŚSprzedaj10,023,810.12.2025
Santander BMKupuj33,024,217.10.2025
BM PKO BPSprzedaj16,223,420.08.2025
Erste SecuritiesTrzymaj23,123,208.08.2025
DM BOŚSprzedaj16,022,112.06.2025
Santander BMSprzedaj8,027,720.03.2025
 

Poprzednie rekomendacje