Polityka personalna

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

Jastrzębie-Zdrój, 13 października 2016 r.

POLITYKA PERSONALNA JSW S.A.

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. jest największym i cenionym pracodawcą w regionie. W związku z tym, kierując się dobrem lokalnej społeczności oraz naszej Firmy chcemy przede wszystkim, aby nasi Pracownicy mieli poczucie bezpiecznego i stabilnego miejsca pracy. Nasze relacje budujemy w oparciu o wzajemny szacunek, zaufanie, otwartość oraz przejrzystość działania i rzetelną informację.

Największą wartością Jastrzębskiej Spółki Węglowej są ludzie, ich wiedza, umiejętności i kompetencje, dlatego naszym Pracownikom staramy się zapewnić optymalne warunki rozwoju zawodowego i osobistego.

Fundamentalne jest dla nas bezpieczeństwo pracy naszych Pracowników, które zapewniamy poprzez zachowanie najwyższych i najnowocześniejszych standardów ochrony przed zagrożeniami oraz wysokiego poziomu technicznego kopalń.

Dokładamy wszelkich starań, aby poprzez rozwój umiejętności nasi Pracownicy reprezentowali wysoki poziom motywacji, skuteczności i w pełni wykorzystywali swój potencjał, a realizowane przez nich zadania wspierały realizację celów biznesowych Firmy.

Celem naszych działań jest doskonalenie Pracowników poprzez odpowiednie szkolenia i kursy, dzięki którym stają się wykwalifikowanymi specjalistami, a dostarczany naszym Klientom produkt jest najwyższej jakości. W tym celu także, staramy się umożliwiać Pracownikom zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych poprzez zmianę miejsca pracy w ramach struktur Spółki. Różnorodność obszarów realizowanych w Spółce procesów pozwala na zmianę obranej wcześniej ścieżki zawodowej bez konieczności zmieniania Pracodawcy.

Dążymy do tego, aby wszyscy nasi Pracownicy rozumieli, jak ważną odgrywają rolę w JSW S.A. i dysponowali wiedzą do realizacji zadań nie tylko dziś, ale także w przyszłości.

Jastrzębska Spółka Węglowa to lata nauki i doświadczeń, dlatego doceniamy doświadczonych Pracowników, którzy przekazują młodszym kolegom wiedzę praktyczną, którą zdobyli podczas swojej pracy zawodowej.

Dzięki naszym Pracownikom, którzy identyfikują się z misją Jastrzębskiej Spółki Węglowej, budujemy wizerunek Pracodawcy, z którym warto związać swoją przyszłość.

Zarząd JSW S.A.