Remigiusz Krzyżanowski

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

Remigiusz Krzyżanowski

Zastępca Prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych

Obszar zarządzania:

  • Nadzoruje całokształt działalności Spółki, w szczególności w zakresie: finansów, księgowości, relacji giełdowych i controllingu.

Ukończył studia licencjackie oraz studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość o specjalności Finanse i Inwestycje Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Studiował Zarządzanie Strategiczne MBA na Oxford Brookes University, The Polish Open University w Krakowie. Ukończył kurs maklerski Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz studium podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i uzyskał licencję II stopnia EFC - European Financial Consultant, przy European Federation of Financial Professionals.

Ukończył Technikum Górnicze w Zespole Szkół Górniczo-Elektrycznych w Jastrzębiu-Zdroju, z tytułem technika mechanika o specjalności eksploatacji maszyn i urządzeń mechanicznych górnictwa podziemnego.

Ponad 22 lata prowadził własną działalność gospodarczą realizując m.in. kontrakty doradztwa biznesowego. Od 2007 r. zawodowo związany z branżą finansowo – ubezpieczeniową. W latach 2017 – 2023 pełnił funkcję członka zarządu startupów z branży finansowej. Specjalizuje się w pozyskiwaniu kapitału do celów inwestycyjnych.

Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie, coachingowe i mentorskie.

Ukończył liczne kursy i szkolenia specjalistyczne m.in. z zakresu zarządzania czasem, motywacji, samodyscypliny, technik NLP, negocjacji i sprzedaży.