Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAPracownik kopalni Pniówek należącej do JSW zarażony koronawirusem

Sanepid przekazał dyrekcji kopalni Pniówek informację o pozytywnym wyniku testu u jednego z pracowników Pniówka na obecność koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19. Informacja dotarła do dyrekcji kopalni 26 kwietnia o godzinie 15.45. Natychmiast została przekazana do…

Komputery dla domów dziecka

Czternaście nowoczesnych zestawów komputerowych trafiło do podopiecznych z trzech domów dziecka. To inicjatywa Fundacji JSW, która wspólnie ze spółką JSW IT Systems postanowiły ułatwić uczniom zdalną naukę podczas trwającej pandemii koronawirusa.

Aktualności JSW SAKomunikat

W związku z utrzymującym się w Polsce i na świecie stanem pandemii COVID-19, dyrekcja kopalni Knurów-Szczygłowice odwołuje "Giełdę ofert wypoczynku letniego: kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich" w 2020 roku.

Aktualności JSW SA#popracyzostańwdomu

Przypominamy, że wciąż obowiązują obostrzenia związane z przemieszczaniem się, zakupami czy odwiedzaniem lasów i parków. Pracy w branży górniczej nie da się wykonywać zdalnie – dlatego zachęcamy do ostrożności i zachowania zdrowego rozsądku także po pracy.

Grupa JSW po raz kolejny zauważona przez ekspertów Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprezentowało po raz 18. Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. To największy w Polsce przegląd odpowiedzialnych aktywności biznesu, z rekordową liczbą inicjatyw. W tegorocznej edycji raportu eksperci Forum docenili trzy…

Przyłbice dla szpitali

Spółka JSW Innowacje rozpoczęła produkcję przyłbic ochronnych. Pierwsze egzemplarze trafiły już do szpitali.

Aktualności JSW SAPo pracy zostań w domu

#popracyzostańwdomu – takim hasztagiem Jastrzębska Spółka Węglowa zachęca swoich pracowników do ostrożności i rozsądku w życiu prywatnym podczas trwającej pandemii koronawirusa.

Aktualności JSW SADrodzy Górnicy! Drogie Rodziny Górników! Pracownicy Jastrzębskiej Spółki Węglowej!

Wiktor Skworc, Arcybiskup Metropolita Katowicki przesyła życzenia.

Nie dziel się wirusem. Dziel się wiedzą o zapobieganiu zarażeniu

Rozmowa z Arturem Dyczką, zastępcą prezesa zarządu ds. technicznych i operacyjnych, szefem sztabu kryzysowego JSW.

Pożar opanowany

Po dziewięciu dniach akcji ratowniczo - przeciwpożarowej w Ruchu Zofiówka ratownikom udało się odizolować zagrożony rejon od pozostałej części kopalni.

Aktualności JSW SAInformacja sztabu

Każdy pracownik Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej, który przebywa na kwarantannie lub jest hospitalizowany w związku z zakażeniem SARS-CoV2 wywołującym chorobę COVID-19 jest zobowiązany do poinformowania o tym fakcie pracodawcę.

Kombinezony od JSW

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej – za zgodą Rady Nadzorczej – zdecydował o kolejnym wsparciu państwowych instytucji w walce z epidemią koronawirusa. Dzięki darowiźnie sfinansowano zakup kombinezonów ochronnych.

Wspieramy szycie maseczek

W Pracowni Krawieckiej Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mszanie ruszyła akcja szycia maseczek dla Szpitala w Raciborzu. Pracownia powstała dzięki finansowemu wsparciu Fundacji JSW. O podobne wsparcie do Fundacji zwróciło się też Koło Gospodyń Wiejskich w…

Podziemna Szkoła

Edukacja w domu może być ciekawa. Dowodem są bezpłatne lekcje edukacyjne, które udostępnia w Internecie zabrzańskie Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu – partnerska instytucja kultury Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA.

Aktualności JSW SAKomunikat Sztabu Kryzysowego

Pomimo ostrzeżeń, jakie Zarząd Spółki wyrażał w komunikatach skierowanych do pracowników JSW, pojawiają się ostatnio w Internecie fałszywe informacje na temat działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Grupie JSW podejmowanych przez Sztab Kryzysowy.

Wsparcie szpitali

Zarząd Fundacji JSW oraz Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA wspierają szpitale. Dotąd rozdysponowano 1,75 mln zł na walkę z koronawirusem. Pieniądze już trafiły na konta placówek medycznych.