Uprzejmie informujemy, że węgiel dla klientów indywidualnych sprzedajemy wyłącznie bezpośrednio w kopalni „Budryk” w Ornontowicach. JSW S.A. nie prowadzi sprzedaży on-line, a wszelkie oferty i aukcje internetowe prowadzone z powołaniem się na JSW S.A., naszą nazwę lub logo są bezprawne.

Artykuł archiwalny

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN

Kombinezony od JSW

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej – za zgodą Rady Nadzorczej – zdecydował o kolejnym wsparciu państwowych instytucji w walce z epidemią koronawirusa. Dzięki darowiźnie sfinansowano zakup kombinezonów ochronnych.

fot. Tomasz Nieć

JSW przeznaczyła na zakup kombinezonów ochronnych dla pracowników służby zdrowia pół miliona złotych. – Kupiliśmy dokładnie 12 400 sztuk kombinezonów trzech typów – mówi Sebastian Meisner, Dyrektor Zabezpieczenia Materiałowego i Majątku w Zakładzie Wsparcia Produkcji, który nadzorował operację. – Trafią do osób, które walczą z epidemią na pierwszej linii frontu.

Kombinezony ST 40, ST 60 i ST 70, chroniące użytkowników przed czynnikami biologicznymi, na niemal trzydziestu paletach przewieziono do magazynów Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tychach. Służby wojewody zdecydują teraz, gdzie sprzęt zakupiony przez JSW przyda się najbardziej.