Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SATransmisja obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW S.A. po przerwie

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki zarządziło przerwę w obradach do dnia 1 grudnia 2016 roku do godz. 12:00 w związku z tym przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad NWZ.

Abp Wiktor Skworc do górników - Nie jesteście dla naszego kraju problemem

W niedzielnej (27.11.), uroczystej mszy św. odprawionej przez Arcybiskupa, metropolitę katowickiego Wiktora Skworca w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jastrzębiu Zdroju wzięli udział przedstawiciele spółek węglowych, górnicy, samorządowcy, przedstawiciele…

Aktualności JSW SATransmisja obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW S.A.

W nawiązaniu do ogłoszenia o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. na dzień 29 listopada 2016 roku, poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad NWZ.

Wyjątkowa Msza Barbórkowa

Zawód górnika, jak mało który, wyrasta z tradycji kultywowanych przez wieki. W obyczajach codziennych, jak choćby górnicze pozdrowienie – „szczęść Boże”, oraz w obchodach związanych z górniczym świętem – Barbórką, tradycje górnicze zagnieździły się w życiu kopalń…

JSW będzie miała nowego wiceprezesa ds. handlu

9 listopada 2016 r. Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjęła uchwałę o powołaniu z dniem 1 grudnia 2016 roku Pani Jolanty Gruszki na stanowisko Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Handlu JSW IX kadencji.

JSW wraca na ścieżkę wzrostów

Po dłuższym okresie spadków w trzecim kwartale tego roku ceny węgla uzyskiwane przez JSW wzrosły, co przełożyło się na osiągnięcie wyższych o 12% przychodów ze sprzedaży w porównaniu do II kwartału.

Krupiński najlepszy w konkursie BHP

W piątek, 4 listopada w siedzibie spółki odbył się finał VII edycji „Konkursu z zakresu znajomości zasad i przepisów BHP o Puchar Prezesa JSW S.A.”. Zwycięzcą został Jarosław Gąska, inspektor technologii górniczej z kopalni Krupiński.