Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAWypłata deputatu węglowego dla emerytów w październiku

W związku z pojawiającymi się pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi wypłaty ekwiwalentu pieniężnego za deputat węglowy dla emerytów za 2014 rok. Jastrzębska Spółka Węglowa informuje, że Zarząd JSW podjął decyzję o jednorazowej wypłacie ekwiwalentu w październiku 2014…

Aktualności JSW SAPoszukujemy dostawcy rękawic

JSW S.A. Zakład Logistyki Materiałowej poszukuje dostawcy rękawic ochronnych pięciopalcowych skórzano – tkaninowych w ilości 41 660 kompletów.

Aktualności JSW SACoraz więcej podań do spółki JSW Szkolenie i Górnictwo!

W spółce JSW Szkolenie i Górnictwo (Grupa JSW) chce pracować coraz więcej osób. Do 16 maja 2014 r. podania o pracę w SiG złożyło blisko trzy tysiące osób, w tym 162 absolwentów (jeszcze dwa tygodnie temu podań absolwentów było 109). Do 2 czerwca w kopalniach…

Aktualności JSW SANowości w „Strefie sztygara i nie tylko”

„Strefa Sztygara i nie tylko” ciągle się rozwija i można w niej znaleźć coraz więcej przydatnych informacji.

Aktualności JSW SARynek węgla koksowego i wyniki JSW nadal pod presją

Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej w okresie od stycznia do marca 2014 roku osiągnęła przychody ze sprzedaży w wysokości 1 663,7 mln zł.

Węgiel jednorazowo w październiku

Ekwiwalent pieniężny za deputat węglowy za rok 2014 dla emerytów i rencistów zostanie wypłacony jednorazowo w październiku bieżącego roku.

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za I kwartał 2014 roku

 

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za I kwartał 2014 roku, która odbędzie się 16 maja 2014 r.