Uprzejmie informujemy, że węgiel dla klientów indywidualnych sprzedajemy wyłącznie bezpośrednio w kopalni „Budryk” w Ornontowicach. JSW S.A. nie prowadzi sprzedaży on-line, a wszelkie oferty i aukcje internetowe prowadzone z powołaniem się na JSW S.A., naszą nazwę lub logo są bezprawne.

Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAZapraszamy na mecz Jastrzębskiego Węgla

Rozgrywki siatkarskiej PlusLigi nabierają rumieńców. Przed nami kolejne spotkanie. Po emocjach związanych z walką o Puchar Polski, nadszedł czas na to, aby powrócić do starć o ligowe punkty. A tu robi się coraz ciekawiej.

Aktualności JSW SAJSW zapłaciła prawie 2,8 miliarda zł podatków i opłat

Jastrzębska Spółka Węglowa odprowadziła w 2011 roku rekordową kwotę niemal 2,8 miliarda złotych podatków i opłat. Jest to o ponad pół miliarda złotych więcej niż rok wcześniej. Gro tej kwoty trafiło do budżetu państwa i lokalnych samorządów.

Aktualności JSW SAJSW SA zyska na uwolnieniu rezerw ok. 290 mln zł.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., w oparciu o wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 13 września 2011 r., podjął 10 stycznia 2012 r. decyzję o rozwiązaniu znaczącej części rezerw utworzonych na poczet podatku od nieruchomości od podziemnych wyrobisk górniczych.…

Aktualności JSW SANagroda dla Zarządu JSW

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej odebrał w minioną sobotę 14 stycznia 2012 r. Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji przyznawany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

Aktualności JSW SAJSW rozwiązuje rezerwy na podatek od wyrobisk górniczych.

10 stycznia 2012 r. Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., w oparciu o wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 13 września 2011 r., na podstawie zapadłych wyroków Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego oraz opinii przygotowanych przez ekspertów i doradców, podjął…

Aktualności JSW SARezygnacja Prezesa ds. Ekonomicznych JSW SA

Marek Wadowski, Zastępca Prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Ma to związek z planowanym powołaniem go na Członka Zarządu Spółki Energetycznej „Jastrzębie” S.A., będącej w Grupie Kapitałowej JSW.

Aktualności JSW SARuszył proces integracji zarządzania w segmencie koksowniczym JSW

Rozpoczął się proces integracji segmentu koksowniczego w Grupie JSW. Jest on naturalną konsekwencją dostosowywania tego segmentu do struktury Grupy i tym samym do zmieniających się wymogów rynkowych. Pierwszym krokiem jest efektywna integracja procesu zarządzania,…