Aktualności

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Transmisja internetowa konferencji dotyczącej wyników Grupy Kapitałowej JSW za I kwartał 2023 roku

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za I kwartał 2023 roku, która odbędzie się w dniu 23 maja 2023 roku (wtorek) o godz. 10:00

Od węgla koksowego do stali

Jastrzębska Spółka Węglowa może pochwalić się najnowszą produkcją filmową, która prezentuje Grupę Kapitałową oraz podkreśla jej rolę w zielonej transformacji.

Inwestujemy w bezpieczeństwo na drogach

Bezpieczny i wygodny chodnik, ścieżka rowerowa, a także oświetlenie uliczne z prawdziwego zdarzenia. Ulica Libowiec w Jastrzębiu–Zdroju zostanie gruntownie zmodernizowana. Wszystko po to, aby poprawić bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Bieg Po Nowe Życie

13 maja w Wiśle odbył się kolejny – 22 Bieg Po Nowe Życie, czyli wydarzenie promujące transplantację narządów. Od wielu lat tę ważną inicjatywę wspiera Jastrzębska Spółka Węglowa.

JSW wydaje miliony na nowoczesny sprzęt dla ratowników górniczych

Zadaniem ratowników górniczych jest niezwłoczne niesienie pomocy w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia osób przebywających w zakładzie górniczym, a także bezpieczeństwa ruchu zakładu górniczego. Aby mogli realizować swoje zadania na najwyższym poziomie, ratownicy…

Jastrzębski Węgiel mistrzem Polski. Gratulujemy!

W trzecim meczu finału PlusLigi Jastrzębski Węgiel w imponującym stylu pokonał broniącą tytułu Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i po dwóch latach przerwy sięgnął po trzeci w historii tytuł mistrzów Polski.

Pamiętamy. Rocznica katastrofy w Ruchu Zofiówka

Dziś mija 5 lat od katastrofy w Ruchu Zofiówka. 5 maja 2018 roku doszło do silnego tąpnięcia, które zabrało życie pięciu górnikom. W rocznicę dramatycznych wydarzeń, w kopalnianej cechowni oddano hołd ofiarom katastrofy.

Wielka gala jubileuszowa

30 lat działalności świętowała w piątkowy wieczór Jastrzębska Spółka Węglowa. Gala jubileuszowa odbyła się w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Aktualności JSW SADziękujemy za życzenia

Z okazji jubileuszu 30-lecia Jastrzębskiej Spółki Węglowej otrzymaliśmy wiele listów gratulacyjnych oraz życzeń. Dziękujemy za uznanie i wszystkie miłe słowa.

JSW na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Tomasz Cudny, prezes zarządu JSW wziął udział w debacie dotyczącej metanu. Z kolei Sebastian Bartos, zastępca prezesa ds. handlu mówił o roli węgla koksowego w transformacji energetycznej. To wszystko podczas XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.