Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni

33 uczniów z ośmiu szkół otrzymało nagrody pieniężne za najlepsze wyniki w nauce. Wręczone zostały podczas uroczystego spotkania z udziałem Artura Wojtków, zastępcy prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej, dyrektorów szkół i oczywiście samych laureatów.

Zdjęcie: Agnieszka Materna

Każdego roku Jastrzębska Spółka Węglowa nagradza trzech najlepszych uczniów ze szkół branżowych i technicznych objętych porozumieniem o współpracy. Otrzymują nagrody pieniężne w wysokości 1500 zł, 1000 zł oraz 800 zł, jako uhonorowanie wyjątkowych osiągnięć edukacyjnych oraz motywację do dalszej nauki.

- Jestem dumny z waszych osiągnięć, serdecznie gratuluję, bo to Wasz wielki sukces. Pokazaliście, że nauka jest dla Was ważna i zapewniam, że zaowocuje to w przyszłości, niezależnie od drogi jaką wybierzecie. Gratuluję nauczycielom tak zdolnych uczniów i życzę wielu sukcesów – powiedział Artur Wojtków, zastępca prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej.

JSW będąca jedynym producentem węgla koksowego w Unii Europejskiej, od kilku lat aktywnie wspiera uczniów szkół branżowych i technicznych, oferując im pomoc w edukacji oraz zdobyciu praktycznego doświadczenia zawodowego.

- Wspieramy młodzież stwarzając jej odpowiednie warunki do wyboru zawodu. Motywujemy do efektywnej nauki, bo wierzymy, że przyniesie to korzyści uczniom i górnictwu – podsumował wiceprezes Artur Wojtków.

Zdjęcie: Agnieszka Materna
Zdjęcie: Agnieszka Materna
Zdjęcie: Agnieszka Materna
Zdjęcie: Agnieszka Materna

Inne aktualności

Aktualności JSW SATransmisja kontynuowanego po przerwie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW SA

Poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad ZWZ, która odbędzie się 23. lipca.

Ograniczenia w Chinach bez wpływu na działalność JSW

W związku z pojawiającymi się informacjami, jakoby ograniczenia chińskich projektów produkcji stali w technologii wykorzystującej koks miały negatywny wpływ na działalność Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej, informujemy, że rynkiem zbytu dla węgla koksowego…

Cztery nowe ściany

W czerwcu w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej uruchomiono cztery ściany, których zasoby wynoszą prawie 1,9 mln ton węgla koksowego.

Pniówek wdraża nowe rozwiązania

Lepsza wydajność przy zachowaniu wysokich standardów jakości węgla koksowego. W Zakładzie Przeróbki Mechanicznej Węgla w kopalni Pniówek odbyła się prezentacja nowo zainstalowanych filtrów tarczowych, które są ważnym elementem ambitnego projektu modernizacji obiegu…

Jastrzębski Węgiel najbardziej medialnym klubem siatkarskim

Z dumą informujemy, że Jastrzębski Węgiel wspierany przez Jastrzębską Spółkę Węglową uznany został przez magazyn „Forbes” za najbardziej medialny klub siatkarski w kraju. Gratulujemy!

Transmisja obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW SA

W związku ze zwołanym na dzień 24 czerwca 2024 roku Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA ("ZWZ"), poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad ZWZ.

Więcej aktualności