Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Rusza sprzedaż detaliczna paliwa Varmo

1 lipca br. na terenie Koksowni Dębieńsko rozpocznie się sprzedaż detaliczna JASTRZĘBSKIEGO PALIWA EKOLOGICZNEGO VARMO produkowanego w należącym do Polskiego Koksu S.A. Zakładzie Produkcji Kompozytowych Paliw Stałych zlokalizowanym na terenie JSW S.A. KWK „Krupiński”.

Aktualności JSW SAKomunikat dotyczący dopuszczenia oraz wprowadzenia Akcji Pracowniczych JSW S.A. do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW w Warszawie S.A.

Spółka podejmie starania, aby umożliwić dopuszczenie i wprowadzenie akcji serii A i D (Akcje Pracownicze”) Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. („Spółka”) do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. („GPW”).

Ciągle możesz dołączyć do „Strefy Sztygara”

Pragniemy poinformować pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej, iż w dalszym ciągu mają Państwo możliwość dołączenia do grona użytkowników platformy szkoleniowo-informacyjnej „Strefa sztygara i nie tylko”.

Aktualności JSW SAGratka dla fanów siatkówki

W najbliższą sobotę 28. czerwca w Hali Sportowej KS Jastrzębie - Borynia w Szerokiej zostanie rozegrany niecodzienny mecz siatkarski.

Aktualności JSW SANowe związki w JSW

W czerwcu w Jastrzębskiej Spółce Węglowej rozpoczął działalność 45. związek zawodowy. Jest to Wolny Związek Zawodowy „Sierpień 80” KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” JSW S.A. W związku zrzeszonych jest 130 członków.

Aktualności JSW SARelacje inwestorskie Jastrzębskiej Spółki Węglowej wyróżnione przez ekspertów w rankingu Gazety Giełdy Parkiet

Dobrze przygotowywane raporty i prezentacje, odpowiednie kompetencje zespołu relacji inwestorskich, szybka reakcja na prośby o informacje, otwartość Zarządu na spotkania z analitykami i inwestorami. To właśnie te cechy zdaniem ekspertów rynku kapitałowego charakteryzują…

Karnety na siatkówkę do kupienia już od wtorku

Jastrzębski Węgiel rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2014/2015.

Aktualności JSW SANowy dyrektor kopalni Budryk

31 maja doszło do zmian w kierownictwie kopalni Budryk w Ornontowicach. Miejsce odchodzącego na emeryturę Piotra Chmiela zajął Józef Jaszczyk, dotychczasowy dyrektor techniczny kopalni, który od lutego tego roku pełnił obowiązki dyrektora.