Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
W IV kwartale 2015 roku JSW kontynuowała restrukturyzację

Jastrzębska Spółka Węglowa w IV kwartale 2015 roku wyprodukowała więcej węgla niż kwartał wcześniej, osiągnęła też wyższe przychody. Mimo dalszego spadku cen węgla, Spółka utrzymała swoje ceny sprzedaży do odbiorców nieco wyżej niż poziomy benchmarków.

Nowa maszyna wyciągowa w kopalni Budryk

Przy szybie I w kopalni Budryk zabudowano nowoczesną maszynę wyciągową, która będzie pracowała w górniczym wyciągu szybowym, skipowym w przedziale południowym szybu I.

Aktualności JSW SAOgłoszenie

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Borynia - Zofiówka - Jastrzębie” zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert dotyczących wypoczynku dla dzieci i młodzieży do lat 18-u w okresie wakacji letnich.

Aktualności JSW SAList otwarty do Związku Zawodowego Jedność

Treść listu w załączniku.

Aktualności JSW SAW siedzibie WUG o górniczych przepisach

Informujemy, że w dniu 11 lutego br. Władze Wyższego Urzędu Górniczego z Wiceprezesem Wojciechem Magierą na czele spotkały się z przedstawicielami spółek górnictwa węgla kamiennego.

Aktualności JSW SAOgłoszenie

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Borynia - Zofiówka - Jastrzębie” Ruch „Borynia” zaprasza biura podróży do prezentacji ofert kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży na sezon letni 2016r.

Aktualności JSW SAZmiany w zarządzie JSW

8 lutego br. Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjęła uchwałę o odwołaniu w tym dniu ze składu zarządu Aleksandra Wardasa, pełniącego funkcję zastępcy prezesa zarządu ds. technicznych. Rada Nadzorcza nie podała powodu odwołania.

Spotkanie z prezesami zarządów spółek górnictwa węgla kamiennego

Informujemy, że w dniu 3 lutego br. Prezes Wyższego Urzędu Górniczego Mirosław Koziura spotkał się z prezesami zarządów spółek górnictwa węgla kamiennego.