Aktualności

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN
Akcja ratownicza w KWK Pniówek

Pod najlepszą opieką

Dziewięciu pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej poszkodowanych w katastrofie w kopalni Pniówek w Pawłowicach opuściło dziś Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, a jeden został wypisany w poniedziałek. Pacjenci zakończyli terapię…

Dziękujemy za pamięć

W imieniu Rodzin, a także całej górniczej społeczności dziękujemy za wyrazy współczucia i pamięć w tym trudnym dla nas czasie.

Akcja ratownicza w Zofiówce

Zakończenie akcji ratowniczej

O godzinie 15.50 po zakończeniu prac zabezpieczających wyrobiska w rejonie wstrząsu, Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego zakończył akcję ratowniczą w chodniku nadścianowym D4a.

Aktualności JSW SAInformacja dla portali internetowych

Jeżeli publiczne fora dyskusyjne nie będą należycie nadzorowane przez portale, zwłaszcza w przypadku braku reakcji na zgłoszone przez służby prasowe spółki nadużycia, JSW rozważy wystąpienie o ochronę dóbr osobistych Spółki i jej pracowników, w szczególności o ochronę…

Msza w intencji zmarłych górników

W niedzielę 24 kwietnia o 9:30 odbędzie się msza święta w intencji zmarłych i poszkodowanych w wypadku górników. Msza zostanie odprawiona w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pawłowicach.

Edukacja w animacji

Edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja – to najdoskonalszy pomysł, by przypominać o znaczeniu węgla koksowego dla współczesnej gospodarki.

Świadectwo bezpieczeństwa przemysłowegoJSW ze świadectwem bezpieczeństwa przemysłowego

Jastrzębska Spółka Węglowa jest pierwszą polską spółką węgla kamiennego, która otrzymała świadectwa bezpieczeństwa przemysłowego. Dzięki temu JSW dołączyła do elitarnego grona podmiotów gospodarczych posiadających certyfikat nadawany przez Agencję Bezpieczeństwa…

Aktualności JSW SATransmisja obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW S.A.

W związku ze zwołanym na dzień 30 marca 2022 roku Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("NWZ"), poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad NWZ.

Nowa strategia JSWNowa strategia JSW

Jastrzębska Spółka Węglowa zaprezentowała nową Strategię z uwzględnieniem spółek zależnych Grupy Kapitałowej do 2030 roku. Spółka chce umocnić swoją pozycję lidera na rynku sprzedaży węgla koksowego i koksu w Europie. Chce zwiększyć wydobycie, wydajność, a przy tym…

Transmisja internetowa konferencji dotyczącej „Strategii JSW S.A. z uwzględnieniem spółek zależnych GK JSW na lata 2022 – 2030”

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową konferencji dotyczącej „Strategii JSW S.A. z uwzględnieniem spółek zależnych GK JSW na lata 2022 – 2030”, która odbędzie się w dniu 25 marca 2022 roku (piątek) o godz. 11:00.