Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAJastrzębska Spółka Węglowa Filarem Polskiej Gospodarki 2012

Jastrzębska Spółka Węglowa zdobyła 1 miejsce w rankingu "Filary Polskiej Gospodarki 2012". Spółka została uznana za firmę, która w największym stopniu wpływała w minionym roku na rozwój Górnego Śląska.

Kolejna klasa górnicza powstanie w Wodzisławiu

26 kwietnia władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej i Starosta Powiatu Wodzisławskiego Tadeusz Skatuła podpisali porozumienie o współpracy w zakresie kształcenia przyszłych kadr dla górnictwa.

Aktualności JSW SAZarząd JSW wybrany

Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej na posiedzeniu 25 kwietnia przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na trzech zastępców prezesa zarządu.

Aktualności JSW SAKomunikat Domu Maklerskiego PKO BP

Komunikat dotyczy opłat za prowadzenie rachunku inwestycyjnego.

Aktualności JSW SAJastrzębski Węgiel trzecią drużyną PlusLigi!

Jastrzębski Węgiel wywalczył trzecie miejsce PlusLigi siatkarzy.

Pracownicy wybrali

Artur Wojtków będzie przez kolejną kadencję Zastępcą Prezesa.

Aktualności JSW SAKoncesja dla kopalni Krupiński

Minister Środowiska udzielił Jastrzębskiej Spółce Węglowej SA koncesji na wydobywanie węgla kamiennego i metanu jako kopaliny towarzyszącej przez kopalnię Krupiński do 31 grudnia 2030 roku.

Jarosław Zagórowski ponownie prezesem JSW

Rada Nadzorcza JSW na posiedzeniu 9 kwietnia dokonała wyboru prezesa zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA VIII kadencji. Został nim ponownie wybrany Jarosław Zagórowski. Kolejna trzyletnia kadencja rozpocznie się z dniem odbycia tegorocznego Zwyczajnego Walnego…

Jastrzębska Spółka Węglowa ma już 20 lat!

2 kwietnia w siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 20-lecia JSW. Zaproszonych gości przywitał Jarosław Zagórowski, Prezes Zarządu JSW oraz Józef Myrczek, Przewodniczący Rady Nadzorczej.

Aktualności JSW SASrebrni hokeiści

Wspierany przez JSW - zespół JKH GKS Jastrzębie przez najbliższy rok jest urzędującym wicemistrzem Polski w hokeju na lodzie. Gratulujemy!