Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAOgłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu JSW SA

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18.03.2003 r. w sprawie przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko członka zarządu w niektórych spółkach handlowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 55, poz. 476 z późn. zm.) oraz § 11 ust. 1, § 20 ust. 2 pkt 2 oraz…

Aktualności JSW SAZapraszamy biura podroży

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Pniówek” zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert dotyczących wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich (27.06.2015 - 31.08.2015).

Aktualności JSW SAKopalnie zapraszają biura podróży

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka - Jastrzębie” zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert dotyczących wypoczynku dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.

 

Aktualności JSW SAZapraszamy biura podroży

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert dotyczących wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich (27.06 - 31.08.2015 rok).

Aktualności JSW SAPrezes rezygnuje

W dniu dzisiejszym (16 lutego) prezes zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA skierował do Rady Nadzorczej pismo w sprawie rezygnacji z funkcji prezesa JSW z prośbą o rozpatrzenie na posiedzeniu w dniu 17 lutego.

Aktualności JSW SADecyzja sądu w sprawie strajku

Z informacji uzyskanych w sekretariacie Sądu Okręgowego w Gliwicach II Wydział Cywilny Wydziału Zamiejscowego w Rybniku wynika, że Sąd wydał postanowienie udzielające JSW SA zabezpieczenia.

Aktualności JSW SADecyzja Zarządu w sprawie 14-tki

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjął decyzję o wypłacie w dniu jutrzejszym 40 % tzw. 14-tej pensji.

Akcja pożarowa w Szczygłowicach

W ruchu Szczygłowice kopalni Knurów–Szczygłowice dziś rano została ogłoszona akcja pożarowa w związku z pożarem endogenicznym w zrobach ściany XIV w pokładzie 405/1 poziom 850 m.

Nie angażujcie dzieci w konflikt!

Z docierających do nas informacji wynika, że dzisiaj pod siedzibą JSW odbędzie się manifestacja z udziałem kobiet i dzieci.

Aktualności JSW SAStrajkuje 18 % załogi

Z informacji zebranych z kopalń wynika, że na 26 296 osób zatrudnionych w Jastrzębskiej Spółce Węglowej obecnie strajkuje 4776 osób.

Aktualności JSW SAKomunikat Przewodniczącego RN JSW i Komitetu Audytu na temat umów doradczych

 

Aktualności JSW SANielegalny wyciek danych

W związku z niekontrolowanym wyciekiem danych z systemu informatycznego JSW, Zarząd JSW oświadcza, że dane zostały zdobyte nielegalnie z naruszeniem tajemnicy przedsiębiorstwa i ochrony danych osobowych.

Aktualności JSW SAList otwarty do Pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Treść listu w załączniku.

Aktualności JSW SAZapraszamy biura podroży

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” Ruch „Borynia” zaprasza biura podróży do prezentacji ofert kolonii i obozów dla dzieci młodzieży na sezon letni 2015 rok.

Aktualności JSW SAWybory do Rady Nadzorczej JSW S.A.

Zgodnie z postanowieniami Statutu JSW S.A. oraz Regulaminu wyboru i odwołania członków Rady Nadzorczej JSW S.A. wybieranych przez pracowników, Rada Nadzorcza JSW S.A. w dniu 26.01.2015 r. zarządziła przeprowadzenie wyboru członków Rady Nadzorczej JSW S.A. na IX kadencję…

Aktualności JSW SACiąg dalszy rozmów we wtorek

Rozmowy pomiędzy Międzyzwiązkowym Komitetem Protestacyjno-Strajkowym a Zarządem JSW w obecności mediatora Longina Komołowskiego oraz Przewodniczącego Rady Nadzorczej JSW zostały zawieszone do wtorku, 3 lutego do godzin wieczornych.

Strajk w JSW problemem dla kontrahentów

Każdy dzień strajku w kopalniach JSW to nie tylko straty dla samej firmy i jej pracowników, ale także dla kontrahentów JSW, którzy obawiają się o zniszczenie baterii koksowniczych.