Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Bieg po Nowe Życie - Pozostały godziny do startu

Czwarta edycja „Biegu po Nowe Zycie” już w sobotę! 1 marca spotykamy się w Wiśle. Na starcie pojawią się znani i lubiani aktorzy, artyści oraz sportowcy i dziennikarze. W sztafecie pobiegnie Michał Łasko i Damian Wojtaszek.

Aktualności JSW SAKopalnie JSW w gronie najlepszych

Kopalnia Budryk wraz z kopalnią Marcel zajęła drugie miejsce w konkursie „Najlepsza kopalnia w roku 2013”.

Aktualności JSW SABieg po Nowe Życie 2014 - 1 marca w Wiśle

Zostało już tylko kilka dni do spotkania wszystkich tych, którzy popierają ideę transplantacji i wspólnie z nami chcą edukować w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizacji społeczeństwa kraju do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu…

Aktualności JSW SAPniówek zaprasza biura podróży

Dyrekcja KWK Pniówek zaprasza biura podróży do zaprezentowania ofert kolonijnych i obozów dla dzieci i młodzieży.

Historyczne połączenie

Kopalnia Zespolona Borynia-Zofiówka-Jastrzębie jest prawdopodobnie pierwszą kopalnią trzyruchową w Europie, której ruchy są połączone podziemnymi wyrobiskami.

Bieg po Nowe Życie 2014

Nieco ponad tydzień dzieli nas od spotkania wszystkich tych, którzy popierają ideę transplantacji i wspólnie z nami, w IV już edycji „Biegu po Nowe Życie” chcą edukować w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizacji społeczeństwa kraju do świadomego oddawania…

Aktualności JSW SATargi biur podróży już w marcu

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka - Jastrzębie” Ruch „Borynia”, zaprasza biura podróży do prezentacji ofert kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży na sezon letni 2014 rok.

Jastrzębski Węgiel w Final Four Ligi Mistrzów!!!

W rewanżowym meczu play off 6 Ligi Mistrzów pomiędzy Asseco Resovią i Jastrzębskim Węglem, ponownie górą Pomarańczowi, którzy wygrali w Rzeszowie 3:1. Ten wynik dał podopiecznym Lorenzo Bernardiego awans do czołowej czwórki zespołów w Europie.

Strefa sztygara cieszy się uznaniem

Sporo pozytywnych emocji towarzyszyło uruchomieniu platformy szkoleniowo-informacyjnej „Strefy sztygara i nie tylko”. Po miesiącu działalności platformy można śmiało stwierdzić, że cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem pracowników JSW.

Ekologiczne paliwo z Krupińskiego

3 lutego, w kopalni Krupiński w Suszcu odbyło się uroczyste otwarcie Zakładu Produkcji Kompozytowych Paliw Stałych. Zakład, który będzie produkował rocznie prawie 60 tysięcy ton ekologicznych, oczyszczonych i wzbogaconych brykietów z flotokoncentratu, jest pierwszym…