Aktualności

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN
Pół wieku kopalni

W ramach tradycyjnej Barbórki świętowano 50-lecie działalności kopalni Borynia. Przed zakładem odsłonięto dziś tablicę upamiętniającą tragicznie zmarłych górników.

Aktualności JSW SAŻyczenia barbórkowe

Z okazji górniczego święta do Jastrzębskiej Spółki Węglowej zostało nadesłanych wiele listów z życzeniami i gratulacjami. Wśród nich od Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz abp Wiktora Skworca metropolity katowickiego. Życzenia w formie wierszyków i obrazków przesłali…

Europejski Zielony Ład zaczyna się w JSW

Węgla metalurgicznego nie można tak po prostu kupić. Chyba, że masz koksownię lub hutę, wtedy dostarczymy go całymi wagonami. Jednak bez wątpienia każdy styka się z końcowymi produktami węgla metalurgicznego na co dzień, nie zdając sobie z tego sprawy. Bo stal, która…

Górnicza transformacja Śląska

Jastrzębska Spółka Węglowa zaprezentowała swoje działania w zakresie terenów pogórniczych podczas wyjazdowego posiedzenia sejmowej podkomisji stałej ds. sprawiedliwej transformacji. Posiedzenie trwało dwa dni i odbyło się w Jastrzębiu-Zdroju.

JSW odrabia straty

Poprawia się sytuacja finansowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Na wyniki Grupy Kapitałowej JSW znaczny wpływ miała poprawa koniunktury na międzynarodowych rynkach węgla, koksu i stali.

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za 3 kwartały 2021 roku

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za 3 kwartały 2021 roku, która odbędzie się 19 listopada 2021 roku (piątek) o godz. 09:00.

Aktualności JSW SAJest praca w Jastrzębskich Zakładach Remontowych

Więcej informacji na plakacie.

Akademia wygrała, Puchar Prezesa JSW dla JSW Koks

Drużyna Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla wygrała tegoroczny Turniej Siatkarski o Puchar Prezesa JSW SA – ku pamięci Remigiusza Łuczkowskiego – tragicznie zmarłego we wrześniu br. pracownika Ruchu Borynia.

Izba Pamięci otwarta

W Głównym Instytucie Górnictwa w Katowicach powstała Izba Pamięci prof. Bolesława Krupińskiego. W ten sposób uhonorowano jedną z najwybitniejszych postaci polskiego górnictwa. Uroczyste otwarcie Izby Pamięci odbyło się 25 października.

Aktualności JSW SAJSW z nagrodą dla filmu korporacyjnego

Film „Budryk - kopalnia której nie oddam” zdobył pierwszą nagrodę podczas 16. FilmAT Festival Awards w kategorii: „Filmy korporacyjne – Problemy bieżące”. To autorska produkcja pracowników Biura Komunikacji i PR Jastrzębskiej Spółki Węglowej.