Aktualności

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAOgłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego

Rada Nadzorcza JSW S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju działając na podstawie § 11 ust. 11 - 17 Statutu Spółki, ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska:

Niemal miliard złotych zysku Grupy Kapitałowej JSW

W 2021 roku Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej osiągnęła zysk netto w wysokości prawie 953 mln zł. Konsekwentna i skuteczna polityka handlowa, wsparta wzrostami cen węgla koksowego i koksu, oraz ustabilizowanie wydobycia i poprawa jego efektywności,…

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za 2021 rok

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za 2021 rok, która odbędzie się w dniu 18 marca 2022 roku (piątek) o godz. 12:00.

Kopalnie Jastrzębskiej Spółki Węglowej 360

Jastrzębska Spółka Węglowa przygotowała nie lada gratkę dla osób, które chcą zobaczyć, jak wygląda codzienna praca górników wydobywających węgiel koksowy. JSW jest pierwszą spółką węglową w Polsce, która pokazuje w ten sposób swoje zakłady.

Narciarze z Budryka na podium

Drużyna KWK Budryk wywalczyła trzecie miejsce i Puchar Prezesa Polskiej Grupy Górniczej w górniczych mistrzostwach narciarskich w slalomie gigancie. Jeden z jej zawodników, Tomasz Pająk zdobył tytuł najszybszego uczestnika zawodów.

JSW pomaga Ukraińcom

W zakładach Jastrzębskiej Spółki Węglowej prowadzona jest zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy, które trafią do Ukraińców poszkodowanych w wyniku wojny. Akcja prowadzona jest wspólnie ze Sztabem Kryzysowym w Jastrzębiu-Zdroju oraz Śląskim Urzędem Wojewódzkim. Szczegóły na…

Ogłoszenie rekrutacyjne

Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi JSW S.A. ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacyjnej.

Rocznica katastrofy górniczej

Mija 20 lat od katastrofy górniczej w kopalni Jas-Mos. W kopalnianej cechowni upamiętniono dziś 10 górników, którzy 6 lutego 2002 roku tragicznie zginęli pod ziemią.

Górnicy w wirtualnej rzeczywistości

Jak długo powinno trwać szkolenie w okularach VR – na to pytanie próbuje odpowiedzieć spółka JSW Szkolenie i Górnictwo. Trwają testy z udziałem m.in. 30 pracowników kopalni Pniówek.

Najlepsi w jednej drużynie

Władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkały się z przedstawicielami trzech największych klubów sportowych wspieranych przez JSW.