Aktualności

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Konkurs „Nowe życie terenów pogórniczych” rozstrzygnięty!

Jesteście niesamowici! Wpłynęło tyle prac! Nie mieliśmy łatwego wyboru, ale w końcu się udało. Jury wybrało pięć prac, które znalazły się na pięciostopniowym  podium i trzy wyróżnienia. Doceniliśmy pomysłowość, poczucie humoru, wkład pracy, technikę wykonania. W kilku…

Kobiety w JSW

Niespełna dziesięć procent wszystkich pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej stanowią kobiety. Nikogo nie dziwi, że najczęściej wykonują obowiązki administracyjno-biurowe, ale są też panie, które spełniają się w dozorze zarówno na powierzchni, jak i pod ziemią.

Aktualności JSW SAZimowe szaleństwo

Kuligi, zabawy na śniegu, pieczenie kiełbasek i wojna na śnieżki. A wszystko, zanim ostatnie pokłady beskidzkiego śniegu znikną do przyszłego sezonu. Maluchy i młodzież z trzech Domów Dziecka zaprzyjaźnionych z JSW wybrały się na zimowe wycieczki do Wisły.

„Lepsza komunikacja to łatwiejsze życie”

Pod takim hasłem ruszył nowy projekt w ramach Kopalni wiedzy JSW. Poprzez zabawę i różnego rodzaju aktywności, staramy się uczyć dzieci lepszej komunikacji, poprawiać jakość ich kontaktów z rówieśnikami i dorosłymi.

Mamy nadzieję, że dzięki temu najmłodsi jak i…

Przede wszystkim jakość

Dwa dni trwała konferencja poświęcona praktycznym zastosowaniom nowoczesnych technologii w górnictwie. Geologia, górnictwo, informatyka i geodezja były wiodącymi tematami spotkania on line, które współorganizowała Jastrzębska Spółka Węglowa.

Geomatyka w górnictwie

Zakończył się pierwszy dzień konferencji, podczas której Jastrzębska Spółka Węglowa podzieliła się własnymi doświadczeniami w zakresie planowania oraz zarządzania jakością prowadzonej eksploatacji i sprzedawanego surowca.

Cyfrowa transformacja górnictwa

Już w środę 24 lutego rozpocznie się dwudniowa konferencja on-line „Geomatyka Górnicza – rola geoinformatyki w cyfrowej transformacji górniczej danych przestrzennych”.

JSW inwestuje w przyszłych pracowników

Jastrzębska Spółka Węglowa kontynuuje współpracę ze szkołami kształcącymi w zawodach i specjalnościach górniczych. Dziś (19 lutego) podpisano odpowiednie porozumienie w Starostwie Powiatowym w Gliwicach.

Aktualności JSW SATransmisja obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW S.A.

W związku ze zwołanym na dzień 19 lutego 2021 roku Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("NWZ"), poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad NWZ.

Aktualności JSW SAWybrano nowego prezesa JSW

Barbara Piontek została powołana przez Radę Nadzorczą JSW SA na stanowisko Prezesa Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej X kadencji. Swoje obowiązki nowa Pani prezes obejmie 1 marca 2021 roku. Do tego czasu Artur Dyczko, Zastępca Prezesa Zarządu JSW ds. Technicznych i…