Aktualności

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Wpisujemy się w Zielony Ład

Roczna produkcja węgla koksowego sięgająca już w tym roku 85 proc. wydobycia i samowystarczalność energetyczna to cele Grupy Kapitałowej JSW. Spółka wzięła udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, podczas którego dyskutowano o polskim górnictwie w…

60. urodziny kopalni

Mija dokładnie 60. rocznica utworzenia kopalni Szczygłowice. Jubileusz w którym uczestniczyli między innymi przedstawiciele władz Jastrzębskiej Spółki Węglowej świętowano w cechowni kopalni.

Aktualności JSW SARekord wrócił na Zofiówkę

619 metrów – tyle wynosi miesięczny rekord postępu robót korytarzowych w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. Rekord ustanowili w sierpniu pracownicy oddziału GRP-4z z Ruchu Zofiówka w przodku F-1 w pokładzie 407/2-3 pod kierownictwem oddziałowego Marcina Kolanowskiego.

41. Rocznica Porozumienia Jastrzębskiego

Premier RP Mateusz Morawiecki złożył dziś kwiaty przed pomnikiem upamiętniającym 41. Rocznicę podpisania Porozumienia Jastrzębskiego. Porozumienie z ówczesnymi władzami zawarto 3 września 1980 roku w dawnej kopalni Manifest Lipcowy – dzisiejszy Ruch Zofiówka.

Rada nadzorcza wybrała prezesa zarządu JSW

Tomasz Cudny został prezesem zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej X kadencji. Stanowisko obejmie z dniem 28 sierpnia 2021 roku.

JSW patrzy perspektywicznie

Jastrzębska Spółka Węglowa podpisała umowę z Gminą Pawłowice dotyczącą kształcenia w zawodach technik mechanik i technik elektryk. Umowa dotyczy czterech kolejnych roczników rozpoczynających kształcenie od przyszłego roku szkolnego.

JSW odrabia straty

Grupa Kapitałowa JSW znacznie poprawiła wyniki w pierwszym półroczu 2021 roku. Wzrosła zarówno produkcja węgla metalurgicznego, jak i koksu oraz ich sprzedaż, co przełożyło się na wyższe przychody ze sprzedaży.

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za I połowę 2021 roku

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za I połowę 2021 roku, która odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2021 roku (piątek) o godz. 12:30.

Aktualności JSW SAZapraszamy na piknik

Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla oraz Jastrzębska Spółka Węglowa zapraszają na „Piknik z siatkówką”, który odbędzie się w najbliższą sobotę 14 sierpnia.

Aktualności JSW SAKonkurs na stanowisko Prezesa Zarządu JSW

Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu SA X kadencji.