Uprzejmie informujemy, że węgiel dla klientów indywidualnych sprzedajemy wyłącznie bezpośrednio w kopalni „Budryk” w Ornontowicach. JSW S.A. nie prowadzi sprzedaży on-line, a wszelkie oferty i aukcje internetowe prowadzone z powołaniem się na JSW S.A., naszą nazwę lub logo są bezprawne.
Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN

Pomogli Mikołajowi

Pracownicy JSW po raz kolejny pokazali, że potrafią dzielić się świątecznymi podarunkami. Dzięki nim dzieci z rodzin najuboższych oraz podopieczni domów dziecka spędzą radosne święta.

fot. Mateusz Paszek

Akcję „Pomóżmy Mikołajowi” już od kilku lat regularnie organizuje Zespół Społecznej Odpowiedzialności Biznesu JSW. W tym roku jej efekty przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Dopisali darczyńcy i udało się zebrać rekordową liczbę podarunków.

- Na pracowników JSW zawsze można liczyć. Po raz kolejny udowodnili, jak ogromne mają serca i wielką wrażliwość. Ponad 200 dzieci z trzech okolicznych domów dziecka oraz rodzin najuboższych znajdzie mnóstwo fantastycznych prezentów pod choinkami – powiedziała Agnieszka Barzycka, kierownik Zespołu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu JSW.

Dla najmłodszych największą atrakcją były zabawki, książeczki, puzzle, maskotki i słodycze. Starsi otrzymali przede wszystkim kosmetyki, przybory szkolne, książki i gry. Zbierano tylko nowe rzeczy, a więc do Mikołaja trafiały tylko podarunki zakupione specjalnie na potrzeby akcji.

- Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom JSW za każde wsparcie, udzieloną pomoc i życzliwość, na które możemy liczyć od wielu lat. Święta to dla naszych dzieci trudny okres, bo każde z nich chciałoby spędzić ten czas w domu rodzinnym. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Dzięki wsparciu i pomocy pracowników JSW, nasze dzieci mogą w ten świąteczny czas chociaż przez chwilę poczuć się szczęśliwe, ważne i docenione – powiedziała Iwona Spora, dyrektorka Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” w Pszczynie.

Inne aktualności

Aktualności JSW SAOgłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego

Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Aleja Jana Pawła II 4 działając na podstawie § 11 ust. 11 - 17 Statutu Spółki, ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Rozwoju…

Jastrzębska Spółka Węglowa po 9 miesiącach powiększa zysk netto do niemal 6,4 mld zł

Mimo coraz trudniejszego otoczenia rynkowego, spadku cen węgla koksowego i koksu na światowych rynkach, Jastrzębska Spółka Węglowa utrzymuje rekordowe wyniki. W trzecim kwartale 2022 roku Grupa Kapitałowa JSW wypracowała zysk netto w wysokości 2,15 mld zł.

 

Studenci promują górnicze studia

Studenci i wykładowcy krakowskiej AGH promowali górnicze studia wśród uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach. Wybór szkoły nie był przypadkowy, bo pawłowicka placówka jest jedną z nielicznych, które kształcą przyszłych techników…

Transmisja internetowa konferencji dotyczącej wyników Grupy Kapitałowej JSW za III kwartał 2022 roku

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za III kwartał 2022 roku, która odbędzie się w dniu 29 listopada 2022 roku (wtorek) o godz. 11:00

Seminarium historyczne

Porozumienie Jastrzębskie jest częścią wystawy stałej w Śląskim Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach. JSW SiG należące do Jastrzębskiej Spółki Węglowej zorganizowało tam seminarium historyczne pod nazwą „Górnicza Tożsamość Wujek ‘81”.

W Knurowie o bezpieczeństwie

Piotr Pyzik, Pełnomocnik Rządu do spraw transformacji spółek energetycznych i górnictwa węglowego odwiedził najstarszą kopalnię Jastrzębskiej Spółki Węglowej. W Ruchu Knurów, który istnieje od 1903 roku, minister razem z Tomaszem Cudnym, prezesem Jastrzębskiej Spółki…

Więcej aktualności