Uprzejmie informujemy, że węgiel dla klientów indywidualnych sprzedajemy wyłącznie bezpośrednio w kopalni „Budryk” w Ornontowicach. JSW S.A. nie prowadzi sprzedaży on-line, a wszelkie oferty i aukcje internetowe prowadzone z powołaniem się na JSW S.A., naszą nazwę lub logo są bezprawne.

Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAZmiana adresu Zakładu Logistyki Materiałowej

Uprzejmie informujemy, że zmieniła się nazwa ulicy i numer siedziby Zakładu Logistyki Materiałowej JSW SA.

Nowe dane adresowe to: ul. Towarowa 1, 44-330 Jastrzębie-Zdrój.

Aktualności JSW SAInformacja dla kontrahentów JSW SA

Informujemy Państwa, że 24 i 31 grudnia 2010 r. magazyny Zakładu Logistyki Materiałowej JSW S.A. będą nieczynne. 

Aktualności JSW SANieprawdziwe informacje w dzienniku Rzeczpospolita
Aktualności JSW SAOświadczenie Zarządu JSW SA

W związku z doniesieniami prasowymi dotyczącymi postawienia zarzutów trzem dyrektorom kopalń JSW SA informujemy, że Zarząd JSW SA podjął decyzję o udzieleniu urlopów osobom wymienionym w tych informacjach prasowych.

Aktualności JSW SAKalendarz JSW w wersji elektronicznej!

W związku z ogromnym zainteresowaniem Kalendarzem JSW na rok 2011 z przyjemnością informujemy, że kalendarz można obejrzeć także w wersji elektronicznej.

Grupa JSW coraz większa

Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej powiększyła się o kolejną spółkę.

Dziękujemy za życzenia Barbórkowe

Dziękujemy naszym Klientom, Kontrahentom, partnerom biznesowym, władzom samorządowym, przedstawicielom instytucji i wszystkim, którzy przesłali nam życzenia z okazji Dnia Górnika.

W JSW pracują ludzie z pasją!

Rycerz, znany w muzycznym świecie wiolonczelista, hodowca gołębi, kanarków, koni, paralotniarz, maratończyk, mistrz pożarnictwa, zawodnicy curlingu, kobieta jeżdżąca na ścigaczu, inna trenująca aikido i rzeźbiarz. Jednym słowem ludzie z pasją i wspólny mianownik -…

Aktualności JSW SANowy wyrok w sprawie zwolnionego związkowca

Sąd Najwyższy uwzględnił kasację wniesioną przez Jastrzębską Spółkę Węglową i uchylił wyrok Sądu Okręgowego w Katowicach, który podtrzymał orzeczenie sądu pierwszej instancji nakazującego przywrócenie do pracy Wiesława Wójtowicza, nieformalnego przywódcy 46-dniowego…

Oddział G-3 z KWK Krupiński najbezpieczniejszy

Oddział wydobywczy G - 3 z KWK Krupiński został dziś uhonorowany przez prezesa Wyższego Urzędu Górniczego nagrodą w konkursie "Bezpieczny Oddział".

Informacja dla Kontrahentów JSW

Szanowni Państwo informujemy, że magazyny Zakładu Logistyki Materiałowej  JSW S.A. w dniu jutrzejszym tj. 3 grudnia 2010 r. będą czynne do godz. 12.00.

Aktualności JSW SAList Prezesa JSW do Pracowników