Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Koksownia Przyjaźń Perłą Polskiej Gospodarki

Koksownia Przyjaźń, wchodząca w skład grupy kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA, w IX rankingu Pereł Polskiej Gospodarki zajęła trzecie miejsce w kategorii Wielkie Perły Polskiej Gospodarki 2011 oraz drugie miejsce w kategorii Perły sektora przedsiębiorstw…

Kompleks gigant ruszy jeszcze przed Barbórką

Zakończyło się zbrojenie ściany G4 na poziomie -900 w kopalni Zofiówka, w której jeszcze przed Barbórką rozpocznie pracę najwyższy w polskim górnictwie zmechanizowany kompleks ścianowy.

Aktualności JSW SA„Czarny Diament” dla Advicom

Spółka Advicom, która należy do Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej została laureatem nagrody „Czarny Diament”.

Energia z metanu – nowe silniki gazowe w kopalni Krupiński

16 listopada w kopalni Krupiński należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej uruchomiono najnowszy układ kogeneracji wykorzystujący metan z odmetanowania do produkcji energii elektrycznej i ciepła.

Aktualności JSW SAZysk netto po 9 miesiącach przekroczył 1,1 mld zł

Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej w III kwartale 2011 r. wypracowała 590,1 mln zł zysku netto przy przychodach rzędu 2 500,6 mln zł. Są to wyniki lepsze niż spodziewali się analitycy (konsensus odpowiednio 566,7 mln zł i 2 428,8 mln zł). Tak dobre rezultaty…

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy JSW za III kwartał 2011r.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy JSW za III kwartał 2011 r., która odbędzie się 14 listopada 2011 r.

Kontenery uproszczą transport w JSW

Ponad 700 wozów kontenerowych na potrzeby kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej wykonają Jastrzębskie Zakłady Remontowe należące do Grupy JSW. To kolejny krok do ujednolicenia maszyn i urządzeń w zakładach spółki.

Jastrzębska Spółka Węglowa wspiera młode talenty

W poniedziałek 7 listopada uczniowie i opiekunowie z Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju przekazali na ręce prezesa JSW Jarosława Zagórowskiego podziękowanie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za sponsorowanie udziału w targach w…

Aktualności JSW SASEJ organizuje przedszkole przyzakładowe

Spółka Energetyczna „Jastrzębie” (Grupa JSW) chce uruchomić przyzakładowe przedszkole dla dzieci pracowników SEJ, PEC i SEJ-SERWIS.