Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAJastrzębska Spółka Węglowa powiększa grupę kapitałową

Jastrzębska Spółka Węglowa została właścicielem Zakładu Przewozów i Spedycji SPEDKOKS sp. z o.o. 25 października nabyła 48,99 procent udziałów należących do PKP Cargo SA, a 28 października nabyła 51,01 procent udziałów od Koksowni Przyjaźń SA w Dąbrowie Górniczej,…

Aktualności JSW SAMamy nowy – 39. związek zawodowy

W Jastrzębskiej Spółce Węglowej w październiku rozpoczął działalność nowy związek zawodowy, który został zarejestrowany przy kopalni Krupiński w Suszcu.

Aktualności JSW SANagroda miesięcznika Rachunkowość

Jastrzębska Spółka Węglowa została uhonorowana prestiżową nagrodą przez miesięcznik „Rachunkowość” za istotny progres w doskonaleniu sprawozdania finansowego wg Międzynarodowych Standardów Rachunkowości za rok 2012.

Aktualności JSW SASpółka Energetyczna „Jastrzębie” rusza z budową nowego bloku fluidalnego w Elektrociepłowni Zofiówka

Spółka Energetyczna „Jastrzębie” (SEJ) podpisała z Bankiem Gospodarstwa Krajowego i Alior Bankiem umowę programu emisji obligacji do kwoty 420 mln zł.

Konkurs BHP rozstrzygnięty

W piątek, 11 października, odbył się finał IV edycji Konkursu z Zakresu Znajomości Zasad i Przepisów BHP o Puchar Prezesa JSW.

Nowy wiadukt na ul. Pszczyńskiej już przejezdny

Od piątku 11 października przejezdny jest wiadukt na ulicy Pszczyńskiej w Jastrzębiu – Zdroju. Budowa wiaduktu nad torami należącymi do Jastrzębskiej Spółki Kolejowej kosztowała 21 milionów złotych i w całości została sfinansowana przez Jastrzębską Spółkę Węglową.

Aktualności JSW SADuża inwestycja w Budryku

Jastrzębska Spółka Węglowa zainwestuje w rozbudowę i modernizację zakładu przeróbki mechanicznej węgla w kopalni Budryk.

Aktualności JSW SAO inwestowaniu w TVP

Premiera ostatniego odcinka serii „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie”

Aktualności JSW SAGiełda na Woronicza

Już dzisiaj kolejny odcinek nowego programu TVP 1.

Aktualności JSW SAZłóż ofertę zimowego wypoczynku

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka - Jastrzębie” Ruch „Zofiówka”, zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert dotyczących wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych (20.01 – 02.02.2014 rok).