Uprzejmie informujemy, że węgiel dla klientów indywidualnych sprzedajemy wyłącznie bezpośrednio w kopalni „Budryk” w Ornontowicach. JSW S.A. nie prowadzi sprzedaży on-line, a wszelkie oferty i aukcje internetowe prowadzone z powołaniem się na JSW S.A., naszą nazwę lub logo są bezprawne.

Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAJastrzębska Spółka Węglowa powiększa grupę kapitałową

Jastrzębska Spółka Węglowa została właścicielem Zakładu Przewozów i Spedycji SPEDKOKS sp. z o.o. 25 października nabyła 48,99 procent udziałów należących do PKP Cargo SA, a 28 października nabyła 51,01 procent udziałów od Koksowni Przyjaźń SA w Dąbrowie Górniczej,…

Aktualności JSW SAMamy nowy – 39. związek zawodowy

W Jastrzębskiej Spółce Węglowej w październiku rozpoczął działalność nowy związek zawodowy, który został zarejestrowany przy kopalni Krupiński w Suszcu.

Aktualności JSW SANagroda miesięcznika Rachunkowość

Jastrzębska Spółka Węglowa została uhonorowana prestiżową nagrodą przez miesięcznik „Rachunkowość” za istotny progres w doskonaleniu sprawozdania finansowego wg Międzynarodowych Standardów Rachunkowości za rok 2012.

Aktualności JSW SASpółka Energetyczna „Jastrzębie” rusza z budową nowego bloku fluidalnego w Elektrociepłowni Zofiówka

Spółka Energetyczna „Jastrzębie” (SEJ) podpisała z Bankiem Gospodarstwa Krajowego i Alior Bankiem umowę programu emisji obligacji do kwoty 420 mln zł.

Konkurs BHP rozstrzygnięty

W piątek, 11 października, odbył się finał IV edycji Konkursu z Zakresu Znajomości Zasad i Przepisów BHP o Puchar Prezesa JSW.

Nowy wiadukt na ul. Pszczyńskiej już przejezdny

Od piątku 11 października przejezdny jest wiadukt na ulicy Pszczyńskiej w Jastrzębiu – Zdroju. Budowa wiaduktu nad torami należącymi do Jastrzębskiej Spółki Kolejowej kosztowała 21 milionów złotych i w całości została sfinansowana przez Jastrzębską Spółkę Węglową.

Aktualności JSW SADuża inwestycja w Budryku

Jastrzębska Spółka Węglowa zainwestuje w rozbudowę i modernizację zakładu przeróbki mechanicznej węgla w kopalni Budryk.

Aktualności JSW SAO inwestowaniu w TVP

Premiera ostatniego odcinka serii „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie”

Aktualności JSW SAGiełda na Woronicza

Już dzisiaj kolejny odcinek nowego programu TVP 1.

Aktualności JSW SAZłóż ofertę zimowego wypoczynku

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka - Jastrzębie” Ruch „Zofiówka”, zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert dotyczących wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych (20.01 – 02.02.2014 rok).