Uprzejmie informujemy, że węgiel dla klientów indywidualnych sprzedajemy wyłącznie bezpośrednio w kopalni „Budryk” w Ornontowicach. JSW S.A. nie prowadzi sprzedaży on-line, a wszelkie oferty i aukcje internetowe prowadzone z powołaniem się na JSW S.A., naszą nazwę lub logo są bezprawne.

Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAKoleją podziemną bezpieczniej

Jastrzębska Spółka Węglowa zamierza do 2015 roku gruntownie zmodernizować system podziemnego transportu. Ma być bezpieczniej, szybciej i efektywniej.

Prezentacja zespołu Jastrzębskiego Węgla 2012/2013 już w piątek!

Dla kibiców jastrzębskiej „pomarańczy” spragnionych wrażeń związanych z siatkówką, mamy bardzo dobrą wiadomość. 28 września o godzinie 20 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Jana Pawła II 6 odbędzie się długo oczekiwana oficjalna prezentacja…

Spółki górnicze i samorządy są na siebie skazane

Śląskie samorządy i spółki górnicze są na siebie skazane - zgodnie uznali uczestnicy konferencji „Śląskie górnictwo”, która odbyła się w piątek (21 września) w Rozgłośni Regionalnej Polskiego Radia Katowice. JSW była partnerem konferencji.

Jastrzębski Węgiel przed sezonem: To najmocniejsza drużyna w historii klubu

W środę w siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA odbyła się konferencja prasowa Jastrzębskiego Węgla przed sezonem 2012/2013.

Ratownicy z Boryni walczą o Mistrzostwo Świata

Od 9 września w Doniecku na Ukrainie odbywają się VIII Międzynarodowe Zawody Ratownictwa Górniczego.

Aktualności JSW SAJSW awansuje w rankingu największych firm Europy Środkowo-Wschodniej

Jastrzębska Spółka Węglowa awansowała aż o 11 pozycji w prestiżowym rankingu 500 największych firm Europy Środkowo-Wschodniej, publikowanym przez dziennik Rzeczpospolita. JSW uplasowała się na bardzo wysokim 63. miejscu pod względem wielkości przychodów w 2011 roku. Tak…

Wiedza to najlepsza broń inwestorów - kalendarz spotkań warsztatowych wrzesień 2012

Ministerstwo Skarbu Państwa wraz z licznymi partnerami rozpoczyna drugą edycję ogólnopolskiego cyklu spotkań warsztatowych poświęconych inwestowaniu na giełdzie prowadzoną w ramach programu edukacyjnego „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj Świadomie”.