Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAKoleją podziemną bezpieczniej

Jastrzębska Spółka Węglowa zamierza do 2015 roku gruntownie zmodernizować system podziemnego transportu. Ma być bezpieczniej, szybciej i efektywniej.

Prezentacja zespołu Jastrzębskiego Węgla 2012/2013 już w piątek!

Dla kibiców jastrzębskiej „pomarańczy” spragnionych wrażeń związanych z siatkówką, mamy bardzo dobrą wiadomość. 28 września o godzinie 20 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Jana Pawła II 6 odbędzie się długo oczekiwana oficjalna prezentacja…

Spółki górnicze i samorządy są na siebie skazane

Śląskie samorządy i spółki górnicze są na siebie skazane - zgodnie uznali uczestnicy konferencji „Śląskie górnictwo”, która odbyła się w piątek (21 września) w Rozgłośni Regionalnej Polskiego Radia Katowice. JSW była partnerem konferencji.

Jastrzębski Węgiel przed sezonem: To najmocniejsza drużyna w historii klubu

W środę w siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA odbyła się konferencja prasowa Jastrzębskiego Węgla przed sezonem 2012/2013.

Ratownicy z Boryni walczą o Mistrzostwo Świata

Od 9 września w Doniecku na Ukrainie odbywają się VIII Międzynarodowe Zawody Ratownictwa Górniczego.

Aktualności JSW SAJSW awansuje w rankingu największych firm Europy Środkowo-Wschodniej

Jastrzębska Spółka Węglowa awansowała aż o 11 pozycji w prestiżowym rankingu 500 największych firm Europy Środkowo-Wschodniej, publikowanym przez dziennik Rzeczpospolita. JSW uplasowała się na bardzo wysokim 63. miejscu pod względem wielkości przychodów w 2011 roku. Tak…

Wiedza to najlepsza broń inwestorów - kalendarz spotkań warsztatowych wrzesień 2012

Ministerstwo Skarbu Państwa wraz z licznymi partnerami rozpoczyna drugą edycję ogólnopolskiego cyklu spotkań warsztatowych poświęconych inwestowaniu na giełdzie prowadzoną w ramach programu edukacyjnego „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj Świadomie”.