Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Wymiana doświadczeń

Sztuka górnicza wciąż się rozwija. Eksperci z największych górniczych spółek w kraju spotkali się w Jastrzębiu-Zdroju, by wymienić się doświadczeniami dotyczącymi wierceń poziomych, czyli wiercenia w złożach z poziomu wyrobisk.

Tornistry od Fundacji JSW

Odliczanie przed pierwszym dzwonkiem już się rozpoczęło. Aby wspomóc najbardziej potrzebujące dzieci, Fundacja JSW – we współpracy z Caritas Polska – przygotowała szkolne wyprawki dla 500 uczniów.

Finałowe odliczanie przed Runmageddon Silesia

Iście górniczy, ze szlamem, hałdami, tunelami i kilofami w ręku - taki będzie Runmageddon Silesia JSW, który w dniach 31.08 i 01.09 odbędzie się w KWK Knurów-Szczygłowice Ruch Szczygłowice.

Kolorowe plecaki od JSW

Już za kilka dni rozpocznie się kolejny rok szkolny. Z tej okazji zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej postanowił sprawić dzieciom z domów dziecka niespodziankę.

Ponad pół miliarda zysku grupy kapitałowej JSW

Pierwsze półrocze 2019 roku grupa kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej zakończyła zyskiem netto w wysokości 547,5 mln zł. Produkcja węgla i koksu wyniosły w tym czasie odpowiednio 7 mln ton i 1,7 mln ton. W drugim kwartale 2019 roku notowania węgli koksowych hard…

Ratownicy w goglach

Przez kilka sierpniowych dni ratownicy z kopalń należących do Jastrzębskiej Spółki Węglowej podziemne korytarze zamienili na… podziemne korytarze. Tyle, że stworzone w wirtualnej rzeczywistości.

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za 1 półrocze 2019 r.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za 1 półrocze 2019 roku, która odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2019 r. (piątek) o godz. 12:00.

Uruchomiono kolejne ściany

Na przełomie lipca i sierpnia w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej uruchomiono kolejne cztery ściany, których zasoby sięgają 2,6 miliona ton dobrej jakości węgla koksowego. Uruchomienie ścian w znacznym stopniu przyczyni się do wzrostu wydobycia w skali…

Aktualności JSW SAJSW wydała pierwszy raport zintegrowany

Wraz z opublikowaniem raportu rocznego online podsumowującego 2018 rok, Jastrzębska Spółka Węglowa dołącza do elitarnego klubu prezentujących swoje wyniki w sposób zintegrowany. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby interesariuszy Grupy, którzy dla pełnego zrozumienia…

Aktualności JSW SAKomunikat Zakładu Wsparcia Produkcji

Zakład Wsparcia Produkcji JSW S.A. z siedzibą przy ul. Towarowej 1 w Jastrzębiu-Zdroju informuje, że w dniu 16.08.2019 r. w Kancelarii Głównej Zakładu nie będzie pełniony dyżur. Magazyny przy Zakładach JSW S.A. w dniu 16.08 2019 r. pracują zgodnie z harmonogramem pracy…

Nowoczesny kompleks dla Budryka

Jeden z najnowocześniejszych w Polsce kompleksów ścianowych firmy Becker Warkop będzie pracował w należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej KWK Budryk. To najgłębsza kopalnia w Europie, w której wydobywany jest węgiel koksowy.

Więcej stacji rowerowych

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i tym razem Jastrzębska Spółka Węglowa postanowiła przyłączyć się do systemu rowerów miejskich w Jastrzębiu-Zdroju. Firma doposażyła system w 15 rowerów czwartej generacji udostępniając również 3 nowe strefy bezpłatnego parkowania.