Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
JSW wystawiła na sprzedaż hotel Różany Gaj w Gdyni

Jastrzębska Spółka Węglowa wystawiła na sprzedaż trzygwiazdkowy hotel Różany Gaj, położony w ścisłym centrum Gdyni, w odległości ok. 50 metrów od Zatoki Gdańskiej. Cena wywoławcza 24,8 mln zł.

Plan dla JSW na najbliższe lata

30 sierpnia, dzień po podpisaniu porozumienia z Obligatariuszami Zarząd JSW przedstawił główne założenia planu działań optymalizujących na lata 2016-2025, które będą realizowane przez JSW w celu poprawy wyniku finansowego Grupy Kapitałowej JSW i osiągnięcia długofalowej…

Ważne porozumienie dla JSW

W obecności Ministra Energii Krzysztofa Tchórzewskiego 29 sierpnia 2016 r. w Warszawie - doszło do podpisania porozumienia pomiędzy Zarządem Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) a Obligatariuszami - PKO BP SA, BGK, PZU SA, PZU na Życie SA. Dotyczy ono warunków dalszej…

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za pierwszą połowę i drugi kwartał 2016 r.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za pierwszą połowę i drugi kwartał 2016 roku, która odbędzie się 30 sierpnia 2016 r.

Kogeneracja się opłaca

W kopalni Budryk zakończono inwestycję, która pozwoli zakładowi zaoszczędzić ponad dziesięć milionów złotych rocznie.

Aktualności JSW SANowe rozporządzenie

Ukazało się rozporządzenie w sprawie kwalifikacji w zakresie górnictwa i ratownictwa górniczego.

KWK Krupiński do SRK. Nikt nie straci pracy.

8 sierpnia Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjął uchwałę w sprawie rozpoczęcia procedury przeniesienia KWK Krupiński w Suszcu do Spółki Restrukturyzacji Kopalń w terminie do końca stycznia 2017 roku. To jeden z elementów realizowanego w JSW planu naprawczego.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie JSW S.A.

4 sierpnia 2016 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

Aktualności JSW SATransmisja obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW S.A.

W nawiązaniu do ogłoszenia o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. na dzień 4 sierpnia 2016 roku, poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad NWZ.