Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Budynek Biura Zarządu JSW nagrodzony

Siedziba Jastrzębskiej Spółki Węglowej została uznana za najlepszą „Modernizację Roku 2011” w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku, w kategorii „Obiekty użyteczności publicznej”.

Wiedza to najlepsza broń inwestorów

Rusza druga odsłona kampanii edukacyjnej "Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie”. Ministerstwo Skarbu Państwa uruchamia ogólnopolski program edukacyjny skierowany do indywidualnych inwestorów giełdowych. Będą oni mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach…

Aktualności JSW SAZarząd JSW pisze list do Załogi

O propozycji podwyżki płac, sytuacji w firmie i piśmie do PIP...

Aktualności JSW SAZwiązki nie przyjęły zaproszenia Zarządu JSW

Związki zawodowe działające w Jastrzębskiej Spółce Węglowej odmówiły Zarządowi Spółki udziału w spotkaniu, podczas którego miała się odbyć prezentacja wyniku finansowego JSW za I półrocze 2012 r.

Aktualności JSW SAJSW zarobiła ponad 780 milionów złotych w I połowie 2012 roku

Jastrzębska Spółka Węglowa w pierwszej połowie 2012 roku osiągnęła EBITDA na poziomie 1 544 mln zł. To o jedną czwartą więcej niż w pierwszej połowie 2011 roku. Przychody ze sprzedaży wyniosły 4 635,0 mln zł (4 660,2 mln zł w pierwszej połowie 2011 roku). Z kolei zysk…

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy JSW za pierwszą połowę i drugi kwartał 2012 r.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy JSW za pierwszą połowę i drugi kwartał 2012 r., która odbędzie się 20 sierpnia 2012 r.

Aktualności JSW SAJSW liderem w wykorzystaniu metanu

Kopalnie Jastrzębskiej Spółki Węglowej wykorzystują dla celów gospodarczych nawet 87% metanu ujmowanego podczas wydobycia węgla. JSW jest od dawna liderem w zakresie gospodarczego wykorzystania metanu i stosowaniu najbardziej nowoczesnych instalacji do tego celu.

Aktualności JSW SAZarząd JSW proponuje porozumienie ze związkami zawodowymi do 2015 r.

Zarząd JSW podjął kolejną próbę porozumienia się ze związkami zawodowymi deklarując gotowość podwyższenia od sierpnia tego roku stawek płac zasadniczych o 2.8% oraz wypłatę we wrześniu jednorazowej kwoty w wysokości 1,2% stawek płac zasadniczych.