Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SATransmisja wznowionych obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW S.A.

W związku ze wznowieniem w dniu 28 czerwca 2018 roku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("ZWZ"), poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad ZWZ

Od węgla do stali

Jastrzębska Spółka Węglowa zmienia obraz węgla koksowego wśród europejskich decydentów. Z jej inicjatywy 27 czerwca odbyła się w Brukseli - w zabytkowym gmachu Bibliothèque Solvay - konferencja promująca węgiel koksowy jako surowiec strategiczny. Jest to kolejne już…

JSW organizatorem konferencji w Brukseli

Jastrzębska Spółka Węglowa organizatorem konferencji „Od węgla do stali”, która odbędzie się 27 czerwca w Brukseli.

Kolejny Runmageddon na Pniówku

W najbliższą sobotę i niedzielę wszyscy chętni będą mieli okazję zmierzyć się z morderczymi przeszkodami na hałdach kopalni Pniówek. Tegoroczny Runmageddon Silesia JSW poświęcony będzie pamięci górników zmarłych w katastrofie w Ruchu Zofiówka 5 maja 2018r.

JSW szuka możliwości poszerzenia bazy zasobowej

Aktualnie zasoby operatywne Jastrzębskiej Spółki Węglowej, czyli możliwe do wydobycia, szacowane są na blisko miliard ton, jednak spółka wciąż szuka nowych możliwości poszerzenia bazy zasobowej.

Lekcja historii w Izbie Tradycji

Dzieci z Katolickiego Przedszkola im. Aniołów Stróżów z Ornontowic odwiedziły Izbę Tradycji Górniczej przy kopalni Knurów-Szczygłowice.

Aktualności JSW SAGraffiti przed JSW

Kontynuując świetną współpracę z dzieciakami z Zespołu Ognisk Wychowawczych w Jastrzębiu-Zdroju, JSW zorganizowała dla nich warsztaty graffiti z firmą NIETAK, która posiada długoletnie doświadczenie w malowaniu artystycznym murali. Efekty ich wspólnej pracy można…

Aktualności JSW SADzieci w fotelu prezesa JSW

W ostatni piątek w siedzibie JSW wystąpiły sympatyczne utrudnienia. Odwiedzili nas podopieczni Zespołu Ognisk Wychowawczych z Jastrzębia-Zdroju, których Spółka od dawna otacza wsparciem. Dzieci miały okazję wcielić się w role prezesów Spółki, rozsiąść się w ich fotelach…

Współpraca z Politechniką Śląską

Jastrzębska Spółka Węglowa porozumiała się z Wydziałem Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w sprawie współpracy w zakresie rozwoju internetowej platformy szkoleniowo-informacyjnej „Strefa sztygara i nie tylko”.

Ambitny projekt wodorowy JSW oraz PKP Cargo

Przedstawiciele zarządów Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz PKP Cargo podpisali 14 czerwca w Krakowie podczas konferencji IMPACT`18 list intencyjny na rzecz wspólnych, innowacyjnych przedsięwzięć inwestycyjnych związanych z komercyjnym wykorzystaniem paliwa wodorowego.

Modlitwa za górników

W niedzielę, 10 czerwca w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji tragicznie zmarłych górników. Wzruszające kazanie wygłosił ksiądz prałat Bernard Czernecki.

Aktualności JSW SAMsza w intencji górników

W niedzielę, 10 czerwca o godzinie 12.30 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji tragicznie zmarłych górników.

Aktualności JSW SAPiknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka: moc atrakcji w Pawłowicach dzięki JSW

W sobotnie popołudnie tj. 2 czerwca, przy Domu Ludowym w Pawłowicach odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem był sołtys Pniówka, Zdzisław Goik. Jastrzębska Spółka Węglowa zapewniła dzieciom liczne atrakcje oraz upominki.

Daniel Ozon nagrodzony przez śląskich dziennikarzy

Podczas tegorocznej gali konkursu dziennikarskiego „Silesia Press 2018” środowisko dziennikarskie specjalnym dyplomem uznania nagrodziło Daniela Ozona, Prezesa Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej.