Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Elektrownia w byłej kopalni Krupiński

Podczas piątkowej sesji tematycznej w kopalni Pniówek na temat Zrównoważonego KWK Krupiński w Suszcu i sprawdzenia możliwości zbudowania elektrowni szczytowo-pompowej na infrastrukturze podziemnej kopalni.

Najważniejsze są innowacje

- Jestem przekonany, że wykorzystanie najnowszych technologii to właściwy trend, który nie tylko zapewni JSW optymalny rozwój, ale również wyznaczy kierunki dla całego górnictwa. Racjonalnie wprowadzane innowacyjne rozwiązania pozwolą rozwijać podstawową działalność…

Międzynarodowe Forum Górnicze rozpoczęte

Wczoraj (28 czerwca) w Hotelu Gołębiewski w Wiśle rozpoczęło się trzydniowe Międzynarodowe Forum Górnicze - International Mining Forum 2017. Gospodarzem konferencji z udziałem ponad dwustu ekspertów i praktyków z całego świata jest Jastrzębska Spółka Węglowa. Motywem…

Aktualności JSW SAPorozumienie zarządu JSW ze stroną społeczną

Wczoraj 28 czerwca, związki zawodowe JSW, a dokładnie NSZZ „Solidarność”, ZZ „Kadra”, Federacja Związku Zawodowego Górników JSW S.A. porozumiały się z zarządem JSW w sprawie wypłaty nagrody jednorazowej dla pracowników oraz podwyższenia wysokości ekwiwalentu z tytułu…

Dane pod kontrolą - Jastrzębskie Centrum Zaawansowanej Analityki Danych uruchomione

W siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej otwarto Centrum Zaawansowanej Analityki Danych. Nowoczesny system oraz specjalny zespół stale monitoruje parametry pacy najważniejszych maszyny, urządzeń i procesów niezbędnych podczas wydobywania, transportu i przeróbki węgla.

JSW gospodarzem International Mining Forum

Tegoroczne obrady prestiżowego górniczego forum IMF odbędą się w należącej do JSW kopalni Pniówek w dniach 28-30 czerwca.

Aktualności JSW SATransmisja obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW S.A.

W nawiązaniu do ogłoszenia o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. na dzień 23 czerwca 2017 roku ("ZWZ"), poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad ZWZ.

Aktualności JSW SAPostępowanie ofertowe dotyczące zakupu mułu węglowego

JSW S.A. zaprasza do składania ofert na zakup mułów węglowych (wraz z eksploatacją osadników) znajdujących się na terenie KWK Knurów-Szczygłowice Ruch Knurów w Rejonie Szybów FOCH.

Aktualności JSW SAInformacja

W dniu 16.06.2017 r. Zakład Wsparcia Produkcji JSW S.A. z siedzibą przy ul. Towarowej 1 w Jastrzębiu-Zdroju będzie nieczynny.

Jastrzębska Spółka Węglowa rozwija skrzydła

6 czerwca oficjalnie zainaugurowała działalność spółka JSW Innowacje wchodząca w skład grupy kapitałowej JSW.