Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Hokeiści z brązowym medalem!

JKH GKS Jastrzębie po raz trzeci pokonał Unię Oświęcim (7:1) i wygrał rywalizację o trzecie miejsce Mistrzostw Polski. Jest to drugi z rzędu medal naszych hokeistów, którzy w poprzednim sezonie sięgnęli po srebro.

Jastrzębski Węgiel trzecią siłą w Europie. Mamy brązowy medal Ligi Mistrzów!!!

W meczu o 3. miejsce Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał 3:1 Zenit Kazań i to zespół trenera Lorenzo Bernardiego zdobył brązowe medale najbardziej prestiżowego z europejskich pucharów.

Aktualności JSW SANiemal 1,3 miliarda podatków i opłat

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. odprowadziła w 2013 roku prawie 1,3 miliarda złotych z tytułu podatków i opłat, w tym do budżetu państwa za pośrednictwem urzędu skarbowego trafiło łącznie prawie 300 mln złotych podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku dochodowego…

Aktualności JSW SAPrzypominamy o terminie wygaśnięcia prawa do nieodpłatnego nabycia akcji serii „D”

Zarząd JSW S.A. przypomina o terminie wygaśnięcia prawa do nieodpłatnego nabycia akcji serii „D” JSW S.A.

Aktualności JSW SAJSW zamknęła 2013 rok dodatnim wynikiem

Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej w 2013 roku osiągnęła 7 632,2 mln zł przychodów ze sprzedaży

Aktualności JSW SAO polskim węglu w Brukseli

19 marca br. w Parlamencie Europejskim w Brukseli, odbędzie się posiedzenie 23 Europejskiego Stołu Węglowego (23 Round Table on Coal), w którym wezmą udział przedstawiciele branży górniczej.

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za 2013 rok

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za 2013 rok, która odbędzie się 14 marca 2014 r.

Aktualności JSW SADyrektorzy Budryka uniewinnieni

Niewinni - Sąd Rejonowy w Mikołowie uniewinnił trzech byłych członków zarządu KWK Budryk oskarżonych przez związek zawodowy „Kadra” o naruszenie przepisów w zakresie rozwiązywania sporów zbiorowych.

Bieg po Nowe Życie 2014 zakończony

W Wiśle odbyła się czwarta już edycja „Biegu po Nowe Życie”. Na starcie imprezy promującej ideę transplantologii stanęli m.in. znani aktorzy, muzycy, dziennikarze i sportowcy, a także osoby po transplantacjach.

Aktualności JSW SAZofiówka zaprasza biura podróży

Dyrekcja JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka - Jastrzębie” Ruch „Zofiówka”, zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert dotyczących wypoczynku dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.