Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
W weekend kibicujmy naszym sportowcom!

Jastrzębianie pokonując na wyjeździe rywala z Krakowa wyrównali stan rywalizacji w play-off. Decydujące starcie już w najbliższy piątek na Jastorze. W czwartek w godzinach od 8:00 do 14:00 w biurze klubu prowadzona będzie sprzedaż biletów na siódmy mecz finału.

Aktualności JSW SAList do mieszkańców Żor

Czesław Kubaczka, dyrektor KWK Borynia-Zofiówka-Jastrzębie napisał list do mieszkańców Żor.

Polskie Radio nagrodziło pracownika JSW za płytę!

Z przyjemnością informujemy, że Adam Oleś, pracownik JSW z płytą „hurdu, hurdu” zajął trzecie miejsce w konkursie Polskiego Radia na najlepsze płyty folkowe 2012 roku! Jastrzębska Spółka Węglowa jest mecenasem płyty.

Aktualności JSW SAHokeiści rozpoczynają walkę o finał!

Wszystkim kibicom podajemy dokładne godziny rozpoczęcia meczów finałowych PLH, w których JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z Cracovią. Pierwsze spotkanie już w niedzielę (17.03.2013) na Jastorze!

Aktualności JSW SAJSW zarobiła prawie miliard złotych w 2012 roku

Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej w 2012 roku wypracowała 988,1 mln zł zysku netto przy przychodach ze sprzedaży wynoszących 8 821,0 mln zł. Na inwestycje służące zapewnieniu wzrostu produkcji w okresie długoterminowym przeznaczono 1 816,7 mln zł.

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za 2012 rok

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za 2012 rok, która odbędzie się 15 marca 2013 r.

W najbliższy piątek kibicujemy!

W najbliższy piątek, 8 marca o godz. 20:00 w jastrzębskiej hali widowiskowo-sportowej siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrają swój pierwszy mecz półfinału play off.

Aktualności JSW SAPostępowanie kwalifikacyjne na stanowiska członków Zarządu JSW

Rada Nadzorcza JSW S.A. ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska członków Zarządu JSW S.A.

JSW przekaże tereny poprzemysłowe gminie

Jastrzębska Spółka Węglowa i gmina Pawłowice podpisały w piątek, 1 marca list intencyjny w sprawie zagospodarowania około 20 hektarów nieużytków przylegających do kopalni Pniówek.

Drużyna JSW najlepsza!

Drużyna Biura Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej zajęła pierwsze miejsce w zawodach narciarskich o Puchar Prezesa Polskiego Koksu, które w tym roku odbyły się na stoku Złoty Groń w Istebnej.