Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Święto siatkówki w Lublinie

W hali „Globus” w Lublinie odbył się benefis dwóch polskich mistrzów olimpijskich z Montrealu - Tomasza Wójtowicza i Lecha Łaski. Organizatorem wydarzenia był Jastrzębski Węgiel, wsparcia udzieliły Jastrzębska Spółka Węglowa i Lubelski Węgiel „Bogdanka”.

Aktualności JSW SAJSW i Bogdanka – wspólna inicjatywa

28 marca 2012 w Lublinie dojdzie do wielkiego wydarzenia sportowego. Właśnie w tym dniu w lubelskiej hali Globus odbędzie się Benefis Lecha Łaski i Tomasza Wójtowicza - dwóch wielkich siatkarzy złotego pokolenia polskiej siatkówki. Organizatorem imprezy jest…

JSW na Stadionie Narodowym!

21-22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się Jubileuszowe dziesiąte Dni Marketingu Sportowego 2012. Sponsorem generalnym tego prestiżowego przedsięwzięcia była Jastrzębska Spółka Węglowa.

Aktualności JSW SAZapraszamy biura podróży na targi

Dyrekcja KWK Pniówek zaprasza przedstawicieli biur podróży do przedstawienia ofert kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży na sezon letni 2012 r.

Aktualności JSW SAWyniki za 2011 roku lepsze od oczekiwań analityków JSW zarobiła ponad 2,1 miliarda złotych.

Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej w 2011 roku wypracowała 2 105,5 mln zł zysku netto przy przychodach ze sprzedaży wynoszących 9 376,8 mln zł. To odpowiednio o 40% i 29% więcej niż w 2010 roku. Dla porównania w 2010 roku zysk netto wyniósł 1 501,9 mln zł, a…

Związkowcom nie podobają się premie motywacyjne

Organizacje związkowe działające w Jastrzębskiej Spółce Węglowej negatywnie zaopiniowały propozycję Zarządu JSW dotyczącą wprowadzenia dla pracowników Spółki premii motywacyjnej.

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy JSW za rok 2011.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy JSW za rok 2011, która odbędzie się 13 marca 2012 r.

Jastrzębski Węgiel - czas na play-offy

Pierwszym rywalem naszej drużyny w walce o medale mistrzostw Polski będzie drużyna z Bydgoszczy.

Aktualności JSW SAJSW szuka specjalisty

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. poszukuje doświadczonego pracownika w zakresie: analityk finansowo-kredytowy.

Aktualności JSW SAZapraszamy biura podróży na targi

Dyrekcja KWK „Borynia - Zofiówka” Ruch Borynia, zaprasza

biura podróży do przedstawienia ofert kolonijnych i obozów dla dzieci i młodzieży na 2012 rok.

 

Aktualności JSW SANowy Członek Zarządu JSW S.A. wybrany

1 marca Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za finanse i pełniącego funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych. Do ostatniego etapu zostało zakwalifikowanych 6…