Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SASkładamy kondolencje

Z ogromnym żalem informujemy o tragicznej śmierci śp. Jacka Malinowskiego, który zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku w kopalni "Jas-Mos"

Aktualności JSW SAOdpowiedź Zarządu JSW na żądanie związków zawodowych
Aktualności JSW SANatura okazała się silniejsza. Wstrząs w kopalni Jas-Mos

W piątek (28 stycznia 2011) w kopalni Jas-Mos o godz. 17:17 w rejonie ściany 11 pokład 510/2 ŁD na poziomie - 600 doszło do tąpnięcia, które było następstwem wstrząsu o energii 2,3 x 10 6 J.

Aktualności JSW SAJSW nie jest członkiem Związku Pracodawców Górnictwa Węgla Kamiennego

W związku z licznymi doniesieniami medialnymi, które stawiają całe środowisko branży górniczej w złym świetle, a dotyczą zagranicznych wyjazdów członków Związku Pracodawców Górnictwa Węgla Kamiennego - pragniemy poinformować naszych Partnerów Biznesowych, że…

Aktualności JSW SASpółka Energetyczna Jastrzębie medalistą

Spółka Energetyczna Jastrzębie (Grupa JSW) otrzymała Honorowy Medal Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. Medal, w imieniu Zarządu SEJ, odebrała 21 stycznia 2011 r. wiceprezes Anita Skotnicka.

Budryk najgłębszą kopalnią w Polsce!

Najmłodsza kopalnia w Polsce - KWK Budryk, od niedawna jest również najgłębszą kopalnią w naszym kraju.

Ponad 2 miliardy podatków i opłat

Górnictwo to nie tylko miejsca pracy, ale także znaczące źródło dochodów budżetu państwa i lokalnych samorządów.

Aktualności JSW SANiezrozumiałe protesty w LABOR-KOKS

Jak już informowaliśmy, w pierwszym kwartale 2011 roku należące do Jastrzębskiej Spółki Węglowej Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze zostanie połączone z LABOR-KOKS, spółką, której właścicielem jest obecnie Koksownia Przyjaźń - także należąca do JSW SA.

Dziękujemy za wyróżnienie

Wszystkim naszym Partnerom Samorządowym dziękujemy za okazane nam zaufanie. Dzięki Państwu Jastrzębska Spółka Węglowa została uznana za jedną z najważniejszych firm w województwie śląskim w zorganizowanej przez Puls Biznesu gali "Filary Polskiej Gospodarki".

Aktualności JSW SAJSW łączy laboratoria

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. i Koksownia Przyjaźń Sp. z o.o. zamierzają połączyć dwie należące do nich spółki o podobnym profilu działalności: Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze z Jastrzębia-Zdroju oraz Zakład Analityczno-Badawczy "LABOR-KOKS" z Dąbrowy…

JSW filarem gospodarki

Jastrzębska Spółka Węglowa została uznana przez samorządowców za jedną z najważniejszych firm w województwie śląskim.

Aktualności JSW SAPrzeszło pól miliarda złotych na bezpieczeństwo

W 2011 roku w Jastrzębskiej Spółce Węglowej nakłady na bezpieczeństwo planowane są na poziomie przeszło 538 mln złotych, a więc o 28,5 mln wyższym niż w roku minionym. Będą one stanowiły niemal 11 procent (10,8) procent kosztów ogólnych przedsiębiorstwa.

Aktualności JSW SAOświadczenie zarządu w sprawie zakończenia dochodzenia w kopalni Jas-Mos

W związku z wnioskami Okręgowego Urzędu Górniczego w Rybniku z dochodzenia przyczyn i okoliczności wypadku, który miał miejsce w sierpniu ubiegłego roku w kopalni Jas-Mos, gdzie z powodu wykolejenia się podziemnej kolejki zginęło dwóch górników, zarząd Jastrzębskiej…

Aktualności JSW SASkładamy kondolencje Rodzinom zmarłych Górników.

Z ogromnym żalem informujemy o tragicznej śmierci śp. Krzysztofa Stokłosy i śp. Zbigniewa Parmy którzy zmarli w wyniku nieszczęśliwego wypadku w kopalni Pniówek.

 

Aktualności JSW SAZwiązkowcy żądają podwyżek

Nie minął pierwszy tydzień 2011 roku, Jastrzębska Spółka Węglowa nie zdążyła jeszcze sporządzić sprawozdania finansowego za 2010 r. (taki dokument będzie gotowy do końca lutego) a związkowcy Jastrzębskiej Spółki Węglowej już zwrócili się do Zarządu Spółki z żądaniem…

Aktualności JSW SAJSW - Przyjacielem Fundacji Rodzin Górniczych

Fundacja Rodzin Górniczych przyznała pracownikom Jastrzębskiej Spółki Węglowej medal "Przyjacielowi Fundacji" za pomoc podopiecznym Fundacji.

Bedzie kolejny strug w JSW. Rekordowa wydajność w kopalni Jas-Mos.

Kompleks strugowy pracujący obecnie w należącej do JSW kopalni Jas-Mos osiągnął w grudniu rekordowy postęp ściany - 170 metrów.