Paweł Rostkowski

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

Paweł Rostkowski

p.o. Prezesa Zarządu,
p.o. Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Rozwoju

Obszary zarządzania:

  • Kieruje pracą Zarządu, zwołuje posiedzenia Zarządu i im przewodniczy. Nadzoruje całokształt działalności Spółki, w szczególności w zakresie: organizacji i zarządzania, prawnym (w tym compliance), bezpieczeństwa, prasowym, audytu, kontroli, nadzoru korporacyjnego i ochrony danych osobowych.
     
  • Nadzoruje całokształt działalności Spółki, w szczególności w zakresie: rozwoju, innowacji i informatyzacji, strategii oraz zarządzania energią.

Absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Master of Business Administration Wyższej Szkoły Biznesu National Louis University w Nowym Sączu. Ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego pn. „Audyt strategiczny w instytucjach publicznych i prywatnych” oraz na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego pn. „Zarządzanie sprzedażą”. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Od roku 1998 do 2017 związany zawodowo z bankowością, pracował w 4 bankach na stanowiskach związanych bezpośrednio z obsługą klienta m.in. na stanowisku menadżera regionalnego i dyrektora biura ds. finansowania specjalistycznego.