Aktualności

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Akcja ratownicza w Pniówku

Dzisiaj w kopalni Pniówek rozpoczął się kolejny etap akcji poszukiwawczej siedmiu zaginionych górników.

Kolejny kwartał solidnych zysków

Grupa Kapitałowa JSW zachowuje dobre wyniki za pierwsze półrocze 2023 roku, osiągając ponad 2 mld zł zysku netto. Natomiast zysk netto w drugim kwartale tego roku osiągnął wartość około 0,8 mld zł.

Transmisja internetowa konferencji dotyczącej wyników Grupy Kapitałowej JSW za I półrocze 2023 roku

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za I półrocze 2023 roku, która odbędzie się w dniu 7 września 2023 roku (czwartek) o godz. 11:00

43 lata od podpisania historycznego porozumienia

Dziś, 3 września mija rocznica podpisania Porozumienia Jastrzębskiego, zawartego pomiędzy robotnikami a komunistyczną władzą, kończących falę strajków z lata 1980 roku. W uroczystościach rocznicowych w Jastrzębiu-Zdroju uczestniczył premier RP Mateusz Morawiecki.

JSW Logistics testuje nowe wagony

Innowacyjne, ale przede wszystkim większe od wagonów – kontenery kolejowe mają służyć do transportu węgla koksowego i koksu. JSW Logistics należący do Jastrzębskiej Spółki Węglowej szuka sposobów, aby przewóz produktów był bardziej efektywny.

Główny Skład Materiałów Wybuchowych w Ruchu „Zofiówka” już działa

Bezpieczne przechowywanie materiałów wybuchowych, krótszy czas dojścia do miejsc wykonywania robót strzałowych oraz sprawniejsza organizacja pracy - to zalety Głównego Składu Materiałów Wybuchowych, który uruchomiono na poziomie 900 w Ruchu „Zofiówka”.

JSW prezentuje raport zintegrowany za 2022 rok

Po raz piąty Jastrzębska Spółka Węglowa – wiodący producent węgla koksowego - publikuje raport zintegrowany online za 2022 rok. Stanowi on kompleksową analizę osiągnięć Spółki w minionym roku.

Aktualności JSW SAKomunikat Zarządu JSW S.A.

W dniu 27.07.2023 roku odbyło się spotkanie Zarządu JSW S.A. z Reprezentatywnymi Organizacjami Związkowymi, podczas którego omówiono kwestie wypłaty jednorazowej nagrody motywacyjnej. Ustalono, że dyrektorzy zakładów ponownie przeanalizują dniówki pracowników za…

Nagroda ma motywować

– rozmowa Tomasza Cudnego, prezesa zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej z miesięcznikiem Jastrzębski Węgiel.

JSW kontynuuje współpracę ze szkołami

Już po raz siódmy podpisana została umowa o współpracy z powiatem rybnickim i Zespołem Szkół w Czerwionce – Leszczynach. Porozumienie stanowi mocny sygnał dla młodzieży, która wiąże swoją przyszłość z Jastrzębską Spółką Węglową.