Aktualności

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAInformacja dla portali internetowych

Jeżeli publiczne fora dyskusyjne nie będą należycie nadzorowane przez portale, zwłaszcza w przypadku braku reakcji na zgłoszone przez służby prasowe spółki nadużycia, JSW rozważy wystąpienie o ochronę dóbr osobistych Spółki i jej pracowników, w szczególności o ochronę…

Msza w intencji zmarłych górników

W niedzielę 24 kwietnia o 9:30 odbędzie się msza święta w intencji zmarłych i poszkodowanych w wypadku górników. Msza zostanie odprawiona w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pawłowicach.

Edukacja w animacji

Edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja – to najdoskonalszy pomysł, by przypominać o znaczeniu węgla koksowego dla współczesnej gospodarki.

Świadectwo bezpieczeństwa przemysłowegoJSW ze świadectwem bezpieczeństwa przemysłowego

Jastrzębska Spółka Węglowa jest pierwszą polską spółką węgla kamiennego, która otrzymała świadectwa bezpieczeństwa przemysłowego. Dzięki temu JSW dołączyła do elitarnego grona podmiotów gospodarczych posiadających certyfikat nadawany przez Agencję Bezpieczeństwa…

Aktualności JSW SATransmisja obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW S.A.

W związku ze zwołanym na dzień 30 marca 2022 roku Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("NWZ"), poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad NWZ.

Nowa strategia JSWNowa strategia JSW

Jastrzębska Spółka Węglowa zaprezentowała nową Strategię z uwzględnieniem spółek zależnych Grupy Kapitałowej do 2030 roku. Spółka chce umocnić swoją pozycję lidera na rynku sprzedaży węgla koksowego i koksu w Europie. Chce zwiększyć wydobycie, wydajność, a przy tym…

Transmisja internetowa konferencji dotyczącej „Strategii JSW S.A. z uwzględnieniem spółek zależnych GK JSW na lata 2022 – 2030”

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową konferencji dotyczącej „Strategii JSW S.A. z uwzględnieniem spółek zależnych GK JSW na lata 2022 – 2030”, która odbędzie się w dniu 25 marca 2022 roku (piątek) o godz. 11:00.

Aktualności JSW SAOgłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego

Rada Nadzorcza JSW S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju działając na podstawie § 11 ust. 11 - 17 Statutu Spółki, ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska:

Niemal miliard złotych zysku Grupy Kapitałowej JSW

W 2021 roku Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej osiągnęła zysk netto w wysokości prawie 953 mln zł. Konsekwentna i skuteczna polityka handlowa, wsparta wzrostami cen węgla koksowego i koksu, oraz ustabilizowanie wydobycia i poprawa jego efektywności,…

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za 2021 rok

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za 2021 rok, która odbędzie się w dniu 18 marca 2022 roku (piątek) o godz. 12:00.