Aktualności

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAInformacje o przetargach w JSW w kanale RSS

Jastrzębska Spółka Węglowa informuje, że uruchomiony został kanał informacyjny RSS „Przetargi”. Zapraszamy wszystkich kontrahentów do korzystania z udostępnionego kanału w celu otrzymania natychmiastowej informacji o opublikowanym przetargu.

Konkurs „Nowe życie terenów pogórniczych” rozstrzygnięty!

Jesteście niesamowici! Wpłynęło tyle prac! Nie mieliśmy łatwego wyboru, ale w końcu się udało. Jury wybrało pięć prac, które znalazły się na pięciostopniowym  podium i trzy wyróżnienia. Doceniliśmy pomysłowość, poczucie humoru, wkład pracy, technikę wykonania. W kilku…

Kobiety w JSW

Niespełna dziesięć procent wszystkich pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej stanowią kobiety. Nikogo nie dziwi, że najczęściej wykonują obowiązki administracyjno-biurowe, ale są też panie, które spełniają się w dozorze zarówno na powierzchni, jak i pod ziemią.

Aktualności JSW SAZimowe szaleństwo

Kuligi, zabawy na śniegu, pieczenie kiełbasek i wojna na śnieżki. A wszystko, zanim ostatnie pokłady beskidzkiego śniegu znikną do przyszłego sezonu. Maluchy i młodzież z trzech Domów Dziecka zaprzyjaźnionych z JSW wybrały się na zimowe wycieczki do Wisły.

„Lepsza komunikacja to łatwiejsze życie”

Pod takim hasłem ruszył nowy projekt w ramach Kopalni wiedzy JSW. Poprzez zabawę i różnego rodzaju aktywności, staramy się uczyć dzieci lepszej komunikacji, poprawiać jakość ich kontaktów z rówieśnikami i dorosłymi.

Mamy nadzieję, że dzięki temu najmłodsi jak i…

Przede wszystkim jakość

Dwa dni trwała konferencja poświęcona praktycznym zastosowaniom nowoczesnych technologii w górnictwie. Geologia, górnictwo, informatyka i geodezja były wiodącymi tematami spotkania on line, które współorganizowała Jastrzębska Spółka Węglowa.

Geomatyka w górnictwie

Zakończył się pierwszy dzień konferencji, podczas której Jastrzębska Spółka Węglowa podzieliła się własnymi doświadczeniami w zakresie planowania oraz zarządzania jakością prowadzonej eksploatacji i sprzedawanego surowca.

Cyfrowa transformacja górnictwa

Już w środę 24 lutego rozpocznie się dwudniowa konferencja on-line „Geomatyka Górnicza – rola geoinformatyki w cyfrowej transformacji górniczej danych przestrzennych”.

JSW inwestuje w przyszłych pracowników

Jastrzębska Spółka Węglowa kontynuuje współpracę ze szkołami kształcącymi w zawodach i specjalnościach górniczych. Dziś (19 lutego) podpisano odpowiednie porozumienie w Starostwie Powiatowym w Gliwicach.

Aktualności JSW SATransmisja obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW S.A.

W związku ze zwołanym na dzień 19 lutego 2021 roku Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("NWZ"), poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad NWZ.