JSW S.A. włącza się w międzynarodową kampanię społeczną „Dwie godziny dla Rodziny” – dla chętnych!

W sobotę, 15 maja 2021 r. obchodzony jest na świecie Międzynarodowy Dzień Rodzin. To okazja, aby szczególnie pomyśleć o swoich najbliższych i poświęcić im czas. Zarząd JSW podjął uchwałę o dwóch godzinach wolnych od pracy dla wszystkich chętnych pracowników JSW S.A. w ramach akcji „Dwie godziny dla Rodziny”.

Zależy nam na tworzeniu kultury pracy wspierającej pracowników i ich rodziny w budowaniu dobrych i trwałych więzi. Praca zawodowa nie powinna negatywnie wpływać na rodzinę. Przeciwnie – powinna służyć rodzinie nie tylko w sferze ekonomicznej. Dlatego przyłączamy się do międzynarodowej akcji „Dwie godziny dla Rodziny” – powiedziała Barbara Piontek, prezes JSW S.A.

Możliwość odebrania dwóch godzin, czyli skrócenia sobie czasu pracy jednego dnia zyskali wszyscy pracownicy JSW S.A., którzy wezmą udział w akcji. Zgodnie z decyzją Zarządu Spółki, w porozumieniu z przełożonymi Załoga może odbierać te godziny (jako wolne i płatne) na zasadzie dobrowolności aż do 30 czerwca 2021 roku. Szczegóły akcji: www.2godzinydlarodziny.pl

Wydarzenia