Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

JSW Dzieciom

5 : 4 dla dzieci to wynik emocjonującego meczu, zorganizowanego przez JSW, między zawodnikami dziecięcej drużyny, która w Jastrzębiu-Zdroju zmierzyła się z drużyną pracowników JSW. Obie ekipy wspierali zawodnicy zaprzyjaźnionego klubu piłkarskiego GKS Jastrzębie.

fot. Dawid Lach

Czas spędzony z dzieckiem to czas najlepszy, w Dzień Dziecka to przyjemność podwójna. Podopieczni domów dziecka z Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna i Pszczyny oraz jastrzębskiego przedszkola specjalnego, walczyli na murawie Stadionu Miejskiego z drużyną pracowników JSW. Pierwszy gwizdek zabrzmiał tuż po godz. 15 i wtedy na płytę stadionu wybiegli zawodnicy pierwszych dwóch drużyn.

– Dobra kondycja się przydała, ale to było wyzwanie - mówi Oktawian, członek zwycięskiej drużyny dzieci.W tym pojedynku nie liczyło się jednak zwycięstwo, najważniejsza była dobra zabawa. Mecz otworzyła prezes zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW S.A.) – To dla mnie podwójnie emocjonujące spotkanie. Po pierwsze, możemy dać wspaniałym dzieciom wiele radości, a po drugie – pierwszy raz w życiu stanęłam na murawie stadionu tuż przed meczem – powiedziała podczas inauguracji spotkania Barbara Piontek, prezes zarządu JSW SA.

Każde tego typu spotkanie jest dla nas bardzo cenne. Bez wsparcia Jastrzębskiej Spółki Węglowej nie moglibyśmy sobie pozwolić na takie atrakcje – podkreśliła Iwona Spora, dyrektor Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Ostoja” z Pszczyny. Atrakcji nie brakowało: po pamiątkowym zdjęciu z zawodnikami i wręczeniu medali wszystkich młodym uczestnikom meczu, dzieci mogły skorzystać z dmuchanego placu zabaw i konkursów sportowych zorganizowanych przez zawodników GKS.

Inne aktualności

Transmisja obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia JSW SA

W związku ze zwołanym na dzień 24 czerwca 2024 roku Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA ("ZWZ"), poniżej przekazujemy szczegóły dotyczące transmisji internetowej obrad ZWZ.

Siedem lat współpracy z Zespołem Szkół nr 2 w Knurowie

Przedstawiciele JSW i powiatu gliwickiego zdecydowali o dalszej współpracy dotyczącej kształcenia uczniów w zawodach górniczych i objęcia ich gwarancją zatrudnienia po skończeniu szkoły. Porozumienie podpisał Artur Wojtków, zastępca prezesa zarządu JSW ds. pracy i…

JSW umarza część certyfikatów

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjął decyzję o sięgnięciu po środki zaoszczędzone w Funduszu Inwestycyjnym Zamkniętym (FIZ). Zostaną wykorzystane na pokrycie bieżącej działalności Spółki.

Marszałek Sejmu w najgłębszej kopalni węgla w Polsce

Marszałek Sejmu RP Szymon Hołownia spotkał się z górnikami pracującymi w kopalni Budryk. Zakład wchodzi w skład Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2024 r.

Wydatki inwestycyjne w kwocie ponad 1,3 mld zł oraz spłaty kredytów i pożyczek w wysokości ponad 216 mln złotych miały wpływ na wyniki finansowe Grupy Kapitałowej JSW za pierwszy kwartał tego roku.

Transmisja internetowa konferencji dotyczącej wyników Grupy Kapitałowej JSW za I kwartał 2024 roku

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za I kwartał 2024 roku, która odbędzie się w dniu 22 maja 2024 roku (środa) o godz. 9:00

Więcej aktualności