Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN

Informacje o przetargach w JSW w kanale RSS

Jastrzębska Spółka Węglowa informuje, że uruchomiony został kanał informacyjny RSS „Przetargi”. Zapraszamy wszystkich kontrahentów do korzystania z udostępnionego kanału w celu otrzymania natychmiastowej informacji o opublikowanym przetargu.

RSS co to jest?

Technologia RSS (Really Simple Syndication) to format przekazywania nagłówków wiadomości. Zasada działania przypomina newsletter, jednak zaletą RSS jest szybkość przekazywania informacji. Informacje dostępne są zaraz po opublikowaniu na kanale RSS.

Jak korzystać z kanałów RSS?

Aby odbierać wiadomości RSS należy skorzystać z czytnika lub wtyczki do przeglądarki internetowej. Niektóre programy pocztowe oraz przeglądarki internetowe posiadają możliwość odczytywania RSS.

Szczegółowe informacje oraz instrukcja konfiguracji kanału RSS dostępne są pod linkiem:
https://www.jsw.pl/dla-kontrahentow/przetargi/rss/

 

Inne aktualności

Aktualności JSW SAOświadczenie Zarządu JSW SA

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni medialnej nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi zaangażowania Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA w odbudowę kopalni w Ukrainie, Zarząd JSW SA oświadcza, że spółka nie podpisała żadnego listu intencyjnego z jakąkolwiek firmą z…

JSW na Krynica Forum 2023

Węgiel koksowy ważnym surowcem w transformacji energetycznej. To jedna z konkluzji debat patronackich zorganizowanych przez Jastrzębską Spółkę Węglową podczas Krynica Forum 2023.

Akcja ratownicza w Pniówku przerwana

Po spenetrowaniu 185 metrów ściany N-6 nie udało się ratownikom odnaleźć ostatniego zaginionego górnika. Ratownicy z każdym metrem postępu pracowali w coraz trudniejszych warunkach klimatycznych.

Ratownicy odnaleźli kolejnego, 6 zaginionego górnika

Teraz trwają przygotowania do wytransportowania górnika na powierzchnię. Po wytransportowaniu poszkodowanego ze ściany N-6, ratownicy będą poszukiwać ostatniego z zaginionych.

Odnalezieni górnicy już na powierzchni

Pięciu odnalezionych w poniedziałek nad ranem zaginionych górników zostało przetransportowanych na powierzchnię. Pod ziemią dalej jest prowadzana akcja ratownicza.

W Pniówku odnaleziono pięciu górników

Ratownicy odnaleźli 5 z 7 górników zaginionych podczas katastrofy w kwietniu minionego roku. Pięciu górników odnaleziono w chodniku nadścianowym N-12 za wlotem do ściany N-6. Ze względu na trudne warunki prowadzonej akcji, transport odnalezionych górników na…

Więcej aktualności