Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Strefa sztygara inspiruje i jest wzorem dla innych

Uruchomiona w JSW w styczniu 2014 roku pierwsza w polskim górnictwie internetowa platforma szkoleniowo-edukacyjna „Strefa sztygara i nie tylko” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko wśród pracowników spółki, ale również instytucji i uczelni wyższych.

W III kw. widać pierwsze efekty restrukturyzacji w JSW

Jastrzębska Spółka Węglowa mimo dalszego znaczącego spadku cen węgla koksowego i energetycznego na świecie, nie rezygnuje z walki o wynik. Spółka osiągnęła nieco wyższe niż poziomy benchmarków ceny sprzedaży węgla do odbiorców. Wielkość produkcji i sprzedaży węgla była…

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za trzeci kwartał i dziewięć miesięcy 2015 r.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za trzeci kwartał i dziewięć miesięcy 2015 roku, która odbędzie się 13 listopada 2015 r.

Konkurs BHP rozstrzygnięty

W piątek, 6 listopada odbył się finał VI edycji Konkursu z zakresu znajomości zasad i przepisów BHP o Puchar Prezesa JSW.

Aktualności JSW SAOgłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu JSW SA

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18.03.2003 r. w sprawie przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko członka zarządu w niektórych spółkach handlowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 55, poz. 476 z późn. zm.) oraz § 11 ust. 1., § 20 ust. 2. pkt 2)…