Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Chłodniej na Pniówku

Górnicy pracujący na poziomie 1000 metrów mogą już pracować w bardziej komfortowych warunkach.

Ambitne plany Grupy JSW

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej przyjął "Plan Rozwoju Grupy Kapitałowej JSW SA na lata 2010-2020". Plan uzyskał już pozytywną akceptację Rady Nadzorczej.

Nasi inżynierowie nagrodzeni

Józef Pawlinów, Naczelny Inżynier KWK Borynia i Jan Kutkowski, Koordynator Systemu Bezpieczeństwa Pracy w kopalni Jas-Mos otrzymali prestiżową nagrodę w 37 Ogólnopolskim Konkursie Poprawy Warunków Pracy organizowanym przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej Pracy.

Jastrzębski Węgiel laureatem nagrody "Śląskie na 5"

Jastrzębski Węgiel został laureatem nagrody „Śląskie na 5” przyznawanej przez Wojewodę Śląskiego.

Umowy na inwestycje początkowe podpisane

Dzisiaj 8 listopada w Katowicach odbyło się uroczyste podpisanie umów na inwestycje początkowe w górnictwie z udziałem wiceminister gospodarki Joanny Strzelec-Łobodzińskiej. Jak zaznaczyła na wstępie wiceminister gospodarki - dotację budżetową w kwocie 400 mln zł…

Aktualności JSW SANowy Przewodniczący Rady Nadzorczej SEJ

Od 1 listopada 2010 r. nowym Przewodniczącym Rady Nadzorczej Spółki Energetycznej "Jastrzębie" jest Edward Szlęk.

Ratownicy z JSW na Antypodach

"Czarne Jastrzębie", drużyna ratowników z kopalni Borynia, będzie reprezentowała Polskę na Międzynarodowych Zawodach Ratownictwa Górniczego (International Mines Rescue Copmpetition), które zostały wymyślone w 1999 roku przez Amerykanów jako nieoficjalne mistrzostwa…

Prawie najlepszy SIP- owiec na Śląsku

Tomasz Kabała, Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy w KWK Budryk zajął trzecie miejsce w prestiżowym konkursie o tytuł "Najaktywniejszego Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy w województwie śląskim".

Spółka Energetyczna Jastrzębie ma już 15 lat!

Należąca do JSW SA Spółka Energetyczna Jastrzębie obchodziła w piątek 29 października Jubileusz 15 - lecia działalności firmy.