Uprzejmie informujemy, że węgiel dla klientów indywidualnych sprzedajemy wyłącznie bezpośrednio w kopalni „Budryk” w Ornontowicach. JSW S.A. nie prowadzi sprzedaży on-line, a wszelkie oferty i aukcje internetowe prowadzone z powołaniem się na JSW S.A., naszą nazwę lub logo są bezprawne.

Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinIkona szukaniaPLEN
Chłodniej na Pniówku

Górnicy pracujący na poziomie 1000 metrów mogą już pracować w bardziej komfortowych warunkach.

Ambitne plany Grupy JSW

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej przyjął "Plan Rozwoju Grupy Kapitałowej JSW SA na lata 2010-2020". Plan uzyskał już pozytywną akceptację Rady Nadzorczej.

Nasi inżynierowie nagrodzeni

Józef Pawlinów, Naczelny Inżynier KWK Borynia i Jan Kutkowski, Koordynator Systemu Bezpieczeństwa Pracy w kopalni Jas-Mos otrzymali prestiżową nagrodę w 37 Ogólnopolskim Konkursie Poprawy Warunków Pracy organizowanym przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej Pracy.

Jastrzębski Węgiel laureatem nagrody "Śląskie na 5"

Jastrzębski Węgiel został laureatem nagrody „Śląskie na 5” przyznawanej przez Wojewodę Śląskiego.

Umowy na inwestycje początkowe podpisane

Dzisiaj 8 listopada w Katowicach odbyło się uroczyste podpisanie umów na inwestycje początkowe w górnictwie z udziałem wiceminister gospodarki Joanny Strzelec-Łobodzińskiej. Jak zaznaczyła na wstępie wiceminister gospodarki - dotację budżetową w kwocie 400 mln zł…

Aktualności JSW SANowy Przewodniczący Rady Nadzorczej SEJ

Od 1 listopada 2010 r. nowym Przewodniczącym Rady Nadzorczej Spółki Energetycznej "Jastrzębie" jest Edward Szlęk.

Ratownicy z JSW na Antypodach

"Czarne Jastrzębie", drużyna ratowników z kopalni Borynia, będzie reprezentowała Polskę na Międzynarodowych Zawodach Ratownictwa Górniczego (International Mines Rescue Copmpetition), które zostały wymyślone w 1999 roku przez Amerykanów jako nieoficjalne mistrzostwa…

Prawie najlepszy SIP- owiec na Śląsku

Tomasz Kabała, Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy w KWK Budryk zajął trzecie miejsce w prestiżowym konkursie o tytuł "Najaktywniejszego Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy w województwie śląskim".

Spółka Energetyczna Jastrzębie ma już 15 lat!

Należąca do JSW SA Spółka Energetyczna Jastrzębie obchodziła w piątek 29 października Jubileusz 15 - lecia działalności firmy.