Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Premier RP z wizytą w Koksowni Przyjaźń

W Koksowni Przyjaźń w Dąbrowie Górniczej gościł Premier RP Mateusz Morawiecki. Odwiedził zakład i zapoznał się z planami rozwoju Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Aktualności JSW SAJSW na Szczycie Klimatycznym

Jastrzębska Spółka Węglowa – jako pierwsza - podpisała z Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych umowę dotycząca promocji na Stoisku COP24 podczas globalnego Szczytu Klimatycznego. Tym samym JSW stała się partnerem Pawilonu Narodowego w czasie COP24 w Katowicach.

Plany inwestycyjne JSW w Zagłębiu Lubelskim

Jastrzębska Spółka Węglowa potwierdziła zainteresowanie złożami węgla koksującego w Zagłębiu Lubelskim. 26 października 2018 roku w Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Chełmie Spółka zaprezentowała swoje plany rozwojowe.

Rusza budowa pierwszej hali JZR w Suszcu

Jastrzębskie Zakłady Remontowe rozpoczęły budowę pierwszych hal produkcyjno-remontowych na terenie byłej kopalni Krupiński w Suszcu. Cztery inne hale zostaną gruntownie zmodernizowane.

Rozpoczęły się kolejne odwierty

W obszarze górniczym „Bzie-Dębina 2-Zachód” rozpoczęto wiercenie nowych powierzchniowych otworów badawczych. W ten sposób Jastrzębska Spółka Węglowa poszerza zakres prac zmierzających do zabezpieczenia dostępu do zasobów węgla koksowego w kolejnych latach.

Australijczycy w JSW

W Jastrzębskiej Spółce Węglowej przebywają z trzydniową wizytą przedstawiciele australijskiej agencji badawczej CSIRO. To jedna z największych tego typu organizacji na świecie. Wizyta Australijczyków w Spółce to efekt porozumienia podpisanego dwa miesiące temu podczas…

JSW wspiera ochronę przyrody

Jastrzębska Spółka Węglowa nabyła Jednostki Dwutlenku Węgla w pierwszej aukcji zorganizowanej przez Lasy Państwowe. W uzgodnieniu z Nadleśnictwem Kobiór, wsparcie finansowe zostało przeznaczone na modernizację ścieżki edukacyjnej w Rezerwacie Żubrowisko w Jankowicach…

Aktualności JSW SAInformacja Zakładu Wsparcia Produkcji

Informujemy, że w dniu 02.11.2018 r. w Kancelarii Głównej Zakładu Wsparcia Produkcji JSW S.A. z siedzibą przy ul. Towarowej 1 w Jastrzębiu-Zdroju będzie pełniony dyżur. Wszystkie magazyny przy Zakładach JSW S.A. będą czynne.

Aktualności JSW SAGiełda ofert zimowego wypoczynku

Dyrekcja JSW S.A. KWK Knurów-Szczygłowice zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert wypoczynku: zimowiska dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych (09.02.2019 r. - 24.02.2019 r.)

Historyczna inwestycja w Koksowni „Przyjaźń"

200 milionów złotych dofinansowania na modernizację baterii koksowniczej w Koksowni „Przyjaźń” w Dąbrowie Górniczej. W Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach spółka JSW KOKS i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej podpisali 17 października umowę w ramach…

Autobus dla Caritas

Zasilany energią elektryczną autobus – dzięki Jastrzębskiej Spółce Węglowej – trafi do Caritas Polska. Autobus będzie pełnił funkcję mobilnej ambasady służącej proekologicznej działalności tej charytatywnej organizacji.

Aktualności JSW SAKrótsze terminy płatności w JSW

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjął decyzję o skróceniu terminów płatności stosowanych w postępowaniach zakupowych do 90 dni.

Aktualności JSW SAJSW przekazała grunty

Jastrzębska Spółka Węglowa przekazała nieodpłatnie gminie Mszana nieruchomości położone na terenie tzw. Szybów Zachodnich.

Pracownicy JSW uhonorowani w 100-lecie Niepodległości

Praca osób związanych z wydobyciem, wytwarzaniem i dostarczaniem energii została uhonorowana 27 września 2018 r. podczas uroczystości „Polska energia w 100-lecie Niepodległości”. Najbardziej zasłużonych przedstawicieli sektora odznaczył minister energii Krzysztof…