Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SADębieńsko przechodzi do historii

Wczoraj, 30 sierpnia swoją działalność zakończyła Koksownia Dębieńsko należąca do JSW KOKS. Decyzja o zaprzestaniu produkcji koksu w Czerwionce-Leszczynach była zapowiadana już w połowie zeszłego roku.

Amerykanie docenili polskie technologie

Amerykański instytut naukowy jest zainteresowany współpracą w obszarze bezzałogowych systemów powietrznych. JSW Innowacje oraz HAWK-e, należące do Grupy Kapitałowej JSW, podpisały w tej sprawie list intencyjny z Nevada Institute for Autonomous Systems (NIAS), światowym…

Wyróżnienie w konkursie „Modernizacja Roku 2017”

W miniony piątek na Zamku Królewskim w Warszawie w Sali Wielkiej po raz 22 zostały wręczone nagrody i wyróżnienia finalistom konkursu „Modernizacja roku”. Jastrzębska Spółka Węglowa otrzymała wyróżnienie w kategorii obiekty przemysłowo-inżynieryjne za budowę Układu…

JSW wspiera inicjatywę Lasów Państwowych na rzecz klimatu

Jastrzębska Spółka Węglowa weźmie udział w pierwszej w Polsce aukcji pochłoniętych przez lasy Jednostek Dwutlenku Węgla.

Wyniki na stabilnym poziomie

Pierwsze półrocze 2018 roku Grupa Kapitałowa JSW zakończyła zyskiem netto w wysokości 1 086,4 mln zł. Produkcja węgla i koksu wzrosły odpowiednio o 5 i 8 procent w stosunku do tego samego okresu ubiegłego roku. Rynek tych produktów utrzymuje się na dobrym i stabilnym…

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za 1 półrocze 2018 r.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za 1 półrocze 2018 roku, która odbędzie się w dniu 27 sierpnia 2018 r. (poniedziałek) o godz. 12:00.

Polsko-australijska współpraca w obszarze rozwoju

Jastrzębska Spółka Węglowa podjęła współpracę z nowymi partnerami. Podczas Polsko – Australijskiego Forum Energetycznego odbywającego się w Sydney z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, podpisane zostały listy intencyjne z australijskimi partnerami w zakresie badań i…

Misja gospodarcza w Sydney

Przedstawiciele Jastrzębskiej Spółki Węglowej biorą udział w misji biznesowej do Australii wraz z delegacją prezydencką oraz Andrzejem Dudą, prezydentem RP na czele. W trakcie wizyty poruszane są tematy związane między innymi z branżą wydobywczą.

Zapraszamy na Turniej Siatkarski o Puchar Prezesa JSW

Z okazji Jubileuszu 25 - lecia Jastrzębskiej Spółki Węglowej w najbliższy weekend (25-26.08.2018) na Hali Widowiskowo - Sportowej przy Al. Jana Pawła II 6, odbędzie się Turniej Siatkarski o Puchar Prezesa JSW S.A.

Zagłosuj na Raport JSW

Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy JSW za rok 2017 został zgłoszony do Konkursu Raporty Społeczne. Zapraszamy do głosowania.

JSW wesprze GKS Jastrzębie

Jastrzębska Spółka Węglowa została sponsorem strategicznym GKS-u Jastrzębie. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w obecności zarządu Spółki, władz klubu, drużyny piłkarskiej, strony społecznej oraz przedstawicieli Rady Miasta.

Aktualności JSW SAPrzyspieszają prace nad programem U - SPACE

Polska spółka technologiczna Hawk-e, należąca do grupy kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej, stworzy na potrzeby rozwoju rynku usług świadczonych przez bezzałogowe statki powietrzne system zarządzania tego typu lotami.

Aktualności JSW SAWspólna wizja polityki klimatycznej

Racjonalne zarządzanie zasobami surowcowymi, ekologiczna produkcja, a także minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Te i wiele innych tematów zostało poruszonych podczas trzydniowej konferencji zorganizowanej w Katowicach przez największe centrale…

Zapraszamy na I Międzynarodowy Turniej Szachowy

Od 18 do 25 sierpnia w Domu Zdrojowym w Jastrzębiu-Zdroju potrwają zmagania szachistów podczas I Międzynarodowego Turnieju Szachowego.

Z szacunkiem dla miejsc pracy i środowiska

Trwa społeczna konferencja PRE_COP24 zorganizowana przez największe krajowe centrale związkowe. Do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach przyjechali związkowcy z całego świata, a także naukowcy, politycy i pracodawcy.

Polska droga do czystego środowiska

W Katowicach rozpoczyna się PRE_COP24, konferencja organizowana przez związki zawodowe oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa. W spotkaniu przed grudniowym szczytem klimatycznym COP24 uczestniczy również Jastrzębska Spółka Węglowa, która została partnerem…