Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Światowa czołówka w Polsce

Już tylko dni dzielą nas od rozpoczęcia IX Międzynarodowych Zawodów Ratownictwa Górniczego, które odbędą się w dniach 6-13 września w Bytomiu i Sosnowcu.

Kolejny produkt z rodziny VARMO HOME już w sprzedaży

Sierpień to jeszcze czas wakacji. Korzystamy z urlopów i kto może wyjeżdża tam, gdzie spokój, czyste powietrze i słońce. Jednak już wkrótce ciepło zacznie nam się kojarzyć z „ciepłem domowego ogniska” i sezonem grzewczym. Właśnie z myślą o cieple w domu i czystym…

Aktualności JSW SANajtrudniejszy kwartał roku JSW ma za sobą

Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej w okresie od kwietnia do czerwca 2014 roku ze względu na dalszy spadek rynkowego poziomu cen węgla koksowego odnotowała gorszy wynik netto niż w pierwszym kwartale br.

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za pierwszą połowę i drugi kwartał 2014 r.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za pierwszą połowę i drugi kwartał 2014 roku, która odbędzie się 14 sierpnia 2014 r.

Dobra atmosfera wokół przejęcia kopalni

Dzisiaj tj. 1 sierpnia, Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkał się z kierownictwem kopalni Knurów-Szczygłowice. Było to pierwsze spotkanie w tym gronie po podpisaniu umowy zakupu kopalni.

JSW SA sfinalizowała zakup kopalni Knurów-Szczygłowice

Jastrzębska Spółka Węglowa podpisała 31 lipca ostateczną umowę przejęcia Kopalni Węgla Kamiennego „Knurów-Szczygłowice” od Kompanii Węglowej SA. Dla JSW oznacza to konsolidację wysokiej jakości węgla koksowego w grupie kapitałowej, poszerzenie bazy zasobowej o 65% i…