Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Wydobycie w „Knurowie – Szczygłowicach” wraca do normy

Wydobycie węgla w należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej kopalni „Knurów-Szczygłowice” stopniowo wraca do normy. W piątek, 26 czerwca ruszyła ściana XV w pokładzie 405/1, której możliwości wydobywcze szacowane są na niemal 4000 ton węgla na dobę. I co…

Budryk ma dwie stacje odmetanowania

W kopalni Budryk rozpoczęła pracę nowoczesna stacja odmetanowania. To już druga stacja odmetanowania w tej kopalni. Pierwsza powstała kilkanaście lat wcześniej przy szybie II. Drugą wybudowano przy szybie VI w Chudowie.

Ujednolicają Regulamin Pracy…. w dobrej atmosferze

Wczoraj, 24 czerwca w siedzibie JSW odbyło się spotkanie zespołu roboczego, który pracuje nad stworzeniem nowego ujednoliconego Regulaminu Pracy dla wszystkich pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Kolejne spotkanie planowane jest na najbliższy piątek, 26 czerwca…

Aktualności JSW SAOświadczenie Zarządu JSW

W związku z pytaniami dotyczącymi potencjalnej możliwości pozyskania kapitału przez JSW SA na rynku kapitałowym poprzez ewentualną emisję akcji Zarząd informuje, że obecnie nie prowadzi żadnych prac związanych z tym procesem.

Aktualności JSW SAWybory Prezydium Rady Nadzorczej JSW

Na pierwszym posiedzeniu Rady Nadzorczej IX kadencji, które odbyło się 17 czerwca, zostały przeprowadzone wybory prezydium Rady.

Aktualności JSW SAZmiany w Radzie Nadzorczej JSW

Podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, które odbyło się w dniu 2 czerwca, do Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej IX kadencji zostali powołani: