Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Wracamy do węgla koksowego

Plan na najbliższe dwa lata? Odbudowa wydobycia węgla koksowego typu 35 do poziomu 10 mln ton. To właśnie ten węgiel ma największy zbyt i osiąga najwyższą cenę. Najbliższe dwa lata dla spółki – to jak określił nowy szef JSW – być, albo nie być.

Gra „Robota na grubie” dostępna już na stronie internetowej JSW

W związku z dużym zainteresowaniem multimedialną grą edukacyjną „Robota na grubie” informujemy, że będzie ona dostępna już nie tylko na pracowniczej platformie internetowej „Strefa sztygara i nie tylko”, ale również na stronie internetowej JSW w zakładce „ODPOWIEDZIALNY…

JSW ma nowego prezesa

20 kwietnia 2015 roku Rada Nadzorcza JSW SA jednogłośnie podjęła uchwałę o powołaniu z dniem 27 kwietnia Pana Edwarda Szlęka na stanowisko Prezesa Zarządu JSW.

Aktualności JSW SARada Nadzorcza przesłuchała kandydatów

Rada Nadzorcza JSW zakończyła przesłuchania kandydatów na stanowisko Prezesa Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Aktualności JSW SAARP i JSW KOKS wybudują nowoczesną elektrociepłownię

Agencja Rozwoju Przemysłu i JSW KOKS podpisały list intencyjny w sprawie budowy elektrociepłowni w miejscowości Radlin. Wartość inwestycji wyniesie ok. 185 mln zł. Strony zakładają, iż komercyjna eksploatacja elektrociepłowni rozpocznie się w drugiej połowie 2017 roku.

Aktualności JSW SAZmiany w Radzie Nadzorczej JSW

Wczoraj tj. 31 marca 2015 roku odbyło się w Warszawie Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki, podczas którego przedstawiciel Skarbu Państwa – większościowego akcjonariusza JSW S.A - przedstawił oświadczenie o odwołaniu ze składu Rady Nadzorczej Spółki pana Adama Rybańca…