Wydarzenia archiwalne

Ikona BIPIkona Portal PracownikaIkona pocztyFacebookTwitterInstagramYoutubeLinkedinRSSIkona szukaniaPLEN
Aktualności JSW SAGrupa JSW wydała po raz pierwszy Raport Zrównoważonego Rozwoju za rok 2017

Grupa JSW opublikowała swój pierwszy Raport Zrównoważonego Rozwoju za rok 2017 w oparciu o GRI Standards. To jeden z kluczowych celów, jakie Grupa założyła w przyjętej w 2017 roku Strategii Zrównoważonego Rozwoju i podejścia zakładającego otwartość wobec otoczenia.

Nowy Portal Pracownika

Z przyjemnością informujemy, że wspólnie z firmą Advicom uruchomiliśmy wewnętrzny Portal Pracownika. Po zalogowaniu się do portalu, każdy pracownik JSW uzyska dostęp, nie tylko do podstawowych informacji o Firmie, ale również do swoich pasków zarobkowych oraz „Stefy…

Aktualności JSW SAStart-upy i rozwój innowacyjnych technologii

JSW Innowacje przystąpiły do technologicznego programu akceleratora TDA (Technion Drive Accelerator) należącego do renomowanej izraelskiej uczelni. Efektem współpracy JSW Innowacje i TDA będą wspólne prace badawczo-rozwojowe na rzecz technologicznych start-upów oraz…

Aktualności JSW SAJSW funduje stypendia dla uczniów szkół górniczych.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjął decyzję o ufundowaniu stypendiów uczniom szkół o profilu górniczym, z którymi Spółka zawarła porozumienie. Stypendia mają zachęcić absolwentów do pracy w kopalniach JSW.

DOBRE WYNIKI JSW

W 2017 roku Grupa Kapitałowa JSW osiągnęła zysk netto w wysokości 2 543,3 mln zł wobec 4,4 mln zł w roku 2016. Tak dobre wyniki finansowe to efekt korzystnych cen węgla koksowego, działań optymalizacyjnych oraz konsekwentnej realizacji programu restrukturyzacji

Aktualności JSW SATransmisja internetowa wyników Grupy Kapitałowej JSW za 2017 r.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. serdecznie zaprasza na transmisję internetową wyników finansowych Grupy Kapitałowej JSW za 2017 rok, która odbędzie się w dniu 13 marca 2018 r. (wtorek) o godz. 14:30.

Gwarancje dla uczniów z Czerwionki - Leszczyn

Jastrzębska Spółka Węglowa oraz Starostwo Powiatowe w Rybniku podpisały porozumienie dotyczące organizacji praktyk oraz gwarancji zatrudnienia dla uczniów i absolwentów Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczyn.

Aktualności JSW SAKopalnia Knurów-Szczygłowice zaprasza biura podróży

Dyrekcja KWK Knurów-Szczygłowice zaprasza biura podróży do przedstawienia ofert wypoczynku letniego: kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich (23.06.2018 r. - 31.08.2018 r.)